reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Danii kciuki za betę;-)żeby była dwucyfrowa bo na 3 to chyba za wcześnie ale kto to wie:tak:

Co do suplementów to ja biorę dłuższy czas kwas foliowy 5 mg, wit D3 1000 mg, koenzym Q10 400 mg, DHEA 50 mg, selen, magnez plus wit B6, olej lniany i olej z wiesiołka po 1000 mg a swojemu M daje salfazin, l karnityne 600 mg, koenzym Q10 400 mg, wit D3 1000 mg, kwas foliowy 5 mg i magnez
 
reklama
calineczkaa dla mojego organizmu stymulacja była bardzo dużym obciążeniem, do tego mój organizm buntowal się i nie chciał się wyciszyć i dlatego ja miałam następny @ wywoływany i inne cuda...ty nie musisz mieć mnóstwo dziewczyn dostaje później w czasie...ale ja jestem inna niż ty!!

Bunieczek29 ja mam 30 lat a właściwie bliżej mi do 31 bo w styczniu mam urodziny. U nas była sprawa skomplikowana mieliśmy 17 oocytów zapłodniliśmy 2 i dwie kompaktujące morule podaliśmy w 4 dobie i nic, a teraz z 15 oocytów odmroziły się dwa i tylko jedna kochana morula walczy dzielnie:-) oby walczyła dalej. Co do zazdrości i innych uczuc masz prawo się tak czuć ja myślę ze to jest całkowicie normalne i wiele z nas nawet w duchu czasem innej żle życzy:-p jesteśmy tylko ludzimi....ty przezylas teraz wielka tragedie, to był duzy wstąż wiec @ przyjdzie kiedy hormony i wszstko w glowie się unormuję. Co do reszty cudownych wiadomości, załączam mój optymizm, zajście w ciaze po ivf to tylko 10% sukcesu moim zdaniem patrz ile jest ciąż biochemicznych i mimo ze ja jestem zdrowa to mój mąż nie jest i nie wiadomo jaki ten zarodek jest...no ale ja wierze ze skoro walczy to najlepszy z najlepszych:-)...zaszłaś w ciąże a to już jest bardzo dobry znak...najlepszy z najlepszych, to że lekarze musieli ją przerwać bo dziecinka się pomyliła to też dobry znak, z ciąża nie obumarła sama...wiec głowa do góry, piers do przodu i zbieramy się do kupy bo jest o co walczyc:-)

danii ja tak mocno wierze w twoją blastkę kurcze tez zrobi Ci psikusa:-)
Wiesz co mnie tak naprawdę załamało w dniu transferu zobaczyłam u lekarza na stole karte z zarodkami jeden był 1AA a drugi 4BB i mowie nie no nie drugi się rozwinął :-) a on mi mowi ze to nie nasze zarodki i mi pokazuje P8B:-( wiem glupi człowiek.... Potem pamiętam jego cytat:widzę ze pani już skreśliła tego zarodka, z takim nastwieniem nie ma sensu, sa piękne zarodki i nie dają rady a są takie co 5 gr byśmy za nie nie dali i sa zdrowe ciąże" i w glebi dusza obu namtego życzę:-)
 
Ostatnia edycja:
Quinnie mój M dostawal podobny zestaw i ruchliwość mu skoczyla z 15% na 41% :-) co prawda ilości nie brzybylo ale reszta dość ladna:-) wiec warto się faszerować :-p
 
Kate kochana my sie suplementujemy juz 7 lat wszystkim co mozliwe, do tego te moje 6 stymulacji za kazdym razem byly inne, tzn dobierane inne leki i protokoly i nic to nie dalo:( lekarze nie potrafia dac mi odpowiedzi dlaczego jest jak jest....mimo ze wyniki wskazuja ze wszystko poza moim lewym jajowodem jest ok. Tak wiec zrobie po nowym roku te wredna trojce i moze znajde odpowiedz dlaczego nie dochodzi do implantacji...a poza tym zapisalismy sie w kolejke do adopcji zarodka, dodatkowo w lutym mamy spotkanie w osrodku adopcyjnym. Wkoncu musi sie udac jak nie tak to tak ;)
 
calineczkaa, ja mam drugą @ wywołać luteiną, bo ja mam Pcos i nigdy nie mam regularnej, więc stąd lutka by nie było za 3 miesiące. Dziś lepiej sie czuję, ale nadal pobolewa - przy sikaniu i szybszym chodzie.
 
Hess ja też mam pcos i pytałam lekarza czy mogę teraz brać luteinę by @ przyszła w miarę szybko to odpowiedział że przed procedurą zaleca zupełnie naturalny cykl, coś czuję że sobie poczekam :D ale! Co się owlecze to nie uciecze ;)
 
reklama
Do góry