reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kate - ty na żadnym moto na śląsk nie polecisz bo z brzuchem się w kombinezon nie zmieścisz :) Kiedy lecisz na drugą betkę?
Hess - ale wyhodowałaś!!!! widzisz, opłaciła się długa stymulacja, będzie z czego wybierać :)
Ja jutro mam wizytę kontrolną i usg, mam nadzieję, że wszystko ok, bo coś mnie tam nadal pobolewa i nadal krwawię...
Zamówiłam panel z invicty, jutro a najpóźniej pojutrze powinien dojść zestaw do badania... czy to można im potem zostawić tam w invikcie, czy trzeba odsyłać?
No i do końca tygodnia muszę się wybrać na te wszystkie przeciwciała itd., bo jak na to się czeka z dwa tygodnie to muszę je zrobić jak najszybciej...
Dorotka -
ile cię wyszły te wszystkie badania? To chyba na nfz nie ma szans, trzeba wszystko prywatnie?
 
sykatynka dla chcącego nic trudnego namiot przeciwdeszczowy kupie zamiast kombinezonu:-p
co do badan ja robiłam na miejscu:-( a na bete wlasnie nie wiem bo teraz wryfikacje mam 10dpt wiec może 8dpt i będę miała 6dpt,8dpt,10dpt ??
 
kate ...damy rade , podeślę Ci peleryne przeciwdeszczową mojego wójka....jest spora ,,,bo to taka specjalna dla wędkarzy jak w deszczu łowią:-p

Zrób pojutrze betę , dla świętego spokoju ( mojego :-p) bo do soboty ja na zawał zejdę :sorry2:
 
Aisa_77 chyba tak zrobię i zobaczymy czy jest wszystko ok:-) w sumie pocieszam się że musi być dobrze bo miało bety jeszcze nie być wiec niska czy nie w ogóle jest:-)
 
Kate kochana, nawet nie wiesz jak sie ucieszyłam. Niech beta rośnie do nieba. Ja chyba jednak pójdę jutro, co by nie psuć nastroju dzisiaj na forum.

Hess gratuluje, normalnie rekordy bijesz :-)
 
Kate, po cichu gratuluje :-)
Wiesz ja jak dostałam tel od lekarki ze jestem w ciazy to tez dostałam biegunki hehehe chyba z wrażenia .. :-)

Lookator, ja mam 30 lat i miałam tylko dwie komóreczki , wiec jak to sie ma do statystyk ? :) trzymam za was kciuki
 
Kate
a nie mówiłam ??? moim pierwszym objawem byla biegunka i juz sie balam ze to jelitowka a biegunka trwala do 12 tyg ciazy wiec sie przyzwyczaj :) Morule to morule :) Teraz przepraszaj swojego kropka ze w Niego nie wierzyłas .... :) Gratuluje Kochana :)
 
kate- zaczne kochana od Ciebie. Wielkie gratulacje.Az mi sie łezka zakręciła w oku:tak::tak::tak: Kurcze az nie umie opanowac z emocji. ;-)

asia hehe bardzo rozbawiło mnie twoje seksparty. hehe fajnie brzmi.

hess super gratulacje jajcobrania.teraz mocno trzymam kciuki za seks na szkiełku:-D

jo.m kochana wkoncu wrocilas. strasznie brakowalo mi twoich wpisow. Ja własnie zamówiłam w niedziele badania z invicty. Czekam az mi je dostarczą.
W piątek mam wizyte, mam nadzieje ze bedzie ok.

danii mocno trzymam kciuki za bete. i wierz w swojego kropka.
 
reklama
danii skoro moja morula dała rade to twoja blastka tym bardziej:-)

lilka nie wpadłam na to a od 3 dni się męczę:-D teraz zobaczymy co będzie dalej..:-) jakoś przetrwam z tą niedogodnością jelitową:-p w ogóle myślałam ze nie dojadę na tą betę tak mnie żołądek nawalał i tylko za WC się rozglądałam, pomyśleli w tramwaju ze jakaś naćpana czy co...

kikifish mój M jest w pracy i wyjść nie może i tez mówił ze aż wstyd bo mu się łezka w oku zakręciła:-p a no wiesz jak to facet...


Hess wiesz już cos co do ilości zapłodnionych komórek?:sorry2:
 
Do góry