reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

kate nie bede zmieniac bo mam zaufanie do mojego lekarza. Za pierwszym razem szlam krotkim protokolem, pobrali mi 7 jajek z czego 5 bylo dobrych. Teraz szlam dlugim protokolem i to chyba byl zly pomysl. Jestem Slaska i najlepsza klinika jest wlasnie provita. Milkaa jest przykladem dobrej reki mojego lekarza, kuzynka tez juz ma kruszynke i tez sie leczyla w provicie :)
 
reklama
Kate-p7- jus nie pamiętam który to skrót, ale będą plemnik wprowadzać od razu do komórki. Przynajmniej taka była ostatnia wersja.
 
Dorotka nazwijmy to regeneracją:-p a co do prolaktyny, jeżeli dostałaś jakieś środki przeciwdepresyjne to one mogą powodować laktacje i objawy ciążowe..a w ogóle dostałaś jakieś wspomagacze czy na "sucho" próbujesz przez to przejść?
 
kate, jestem bez wspomagaczy, do piątku nawet nie wiedziałam że można coś wziąć, oświecił mnie lekarz z medycyny pracy jak poszłam po zdolność żeby wrócić do pracy, a że trafiłam na lekarza psychiatrę i to całkiem fajnego to sobie na ten temat pogadaliśmy, w razie załamania dostałam kontakt do speca od tych spraw.
 
dorotka jak zwykle podziwiam ja bym relanium jadła jak cukierki:-p to już do pracy wracasz, gotowa?

Hess w obu metodach nastrzykuję się plemnik:-p trzymam kciuki za zarodeczki, a szczególnie za jednego szczęśliwca żeby został z tobą:-p

Olusia i jak po wizycie ?

calineczka co dr P powiedział, jakie ustalenia?

inka26
jak wizyta u immunologa?

ewelajna86
robiłaś bete?

Luize, kasik36 udanych wizyt z dzieciaczkami :-)

GizaS, Yplocka1 udanych wizyt:-)

Hess udanego jajcobrania i udanego randkowania chlopakow z dzieczynami :-)

No i za mnie tez kciuki trzymajcie jutro:-p



GRUDZIEŃ

02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
02: kate_p7 - wysoka beta!
02: GizaS - wizyta kwalifikacyjna
02: Hess - punkcja



03: Aisa79 - wizyta u genetyka
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: Danii - wysoka beta!
05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
06: kate_p7 - druga wysoka beta!
08: ewelajna86 - wizyta pęcherzykowa
08: milkaa1989 - wizyta pęcherzykowa
08: lokator - udana pogadanka
11: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
 
Hej;-)
Ja już po wizycie u dr. P. I tak, muszę zbadać poziom cukru po obciążeniu glukozą, zrobić badanie detekcja mutacji w genie MTHR i kariotyp mój. Mam słabe jajca i będziemy szukać przyczyny. Doktorek powiedział, że przy kolejnym podejściu będzie naciskał labo na zapłodnienie wszystkich komórek:-)
 
kate, dzisiaj był pierwszy dzień w pracy, ciężki .... a relanium nie mam, ale że święta mamy spędzić u teściów to chętnie bym sobie je załatwiła :/ ewentualnie butelka wina albo dwie ;) i może dam radę. Trzymam kciuki za jutro.


Kasik, Yplocka, Luize, GizaS, Hess - trzymam kciuki


GizaS, czekam też na relację, która heparyna wg lekarza lepsza
 
Milkaa1989 ja brałam wczesniej cały czas folik-mam juz go nie brac ,ale ostatnio co bylam na wizycie zapytałam lekarza i zapisal mi "acidum folicum 15mg" oraz femibion natal 1 i mam to teraz zażywac
 
reklama
dorotka dwie butelki wina:-) to ty nie zły zawodnik jesteś:-) czuję że byśmy się dogadały:-D ja mam od srody wrocic do pracy jak się młody wgryzł to już nie ma to znaczenia:-p to miłej pracy jutro i spokoju bo tylko dystans i spokoój nas uratuje, a jak nie to z dystansu można komuś zapierniczyć:-p
 
Do góry