reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny kolezanka otrzymala dzis telefon z Gyncentrum ze musza ponownie jej pobrac badanie na kariotyp, zabraklo im krwi.. czekala na wyniki juz miesiac.. wyniki meza ma a swoje nie.. wiec kolejne czekanie na wyniki pewnie 2-3 tyg..kuzwa ale jak po miesiacu dzwonia ze za malo krwi? to wczesniej nie wiedza o tym..?

Jak myslicie czy w tym przypadku moze podchodzic do crio? wyniki meza sa prawidlowe....czy lepiej zeby znow odczekac miesiac?
 
reklama
A kiedy zamierzasz robić?
Jak ja się cieszę, że jestem już prawie na finiszu oczekiwania, bo schizuję ostro:-)
A poza tym, chyba leków mi starczy góra do piątku, jak coś to po prostu czeka się na okres?
 
Lolitko gratuluje maluszka, doskonale pamietam jaką długą drogę przeszłaś. Ciesz sie teraz maleństwem bo zasłużyłaś jak mało kto.
 
Powodzenia dziewczyny

wybaczcie ze tylko o sobie ale przez gorączkę nie bardzo widzę na oczy


caly czas temperatura sie utrzymuje i wylądowałam na antybiotyku.niestety angina której naturalnymi sposobami nie wyleczę. Jest mi smutno bo zle to wplynie na komóreczki. I juz mam dola ze przez to wszystko będzie zle.:-(
 
reklama
Do góry