reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

calineczkaa wyniki nie specjalnie się zmieniły :-) o zmianach na gorsze mówimy gdy pojawiłyby się pojedyncze w polu widzenia...

gos czyli jądra są ok, tylko pracować nie chcą?? a preparaty z testosteronem były?? moze clo?? chociaż każdy androlog Ci powie ze leczenie ma 5% skuteczności, ale prawdziwe leczenie a nie witaminki... wiec nie wiem czy sens jest się męczyć... bo witaminki nic nie zmienią :-(
 
reklama
Kate bral przez 3 miesiace tabletki z testosteronem a pozniej co 2 tygodnie jezdzilismy na zastrzyki z testosteronu i nic sie nie poprawilo :( on juz chyba z 5 razy robil badanie nasienia i ciagle to samo :( a to jest wina jego matki! Bo chlopak jak olysial w wieku 15 lat to chyba cos nie tak! Ale ta franca sobie tlumaczyla ze to rodzinne! Ograniczona baba!!! A to przez testosteron wlosy mu wypadly :(
 
Wiec mój transfer sie za chwile odbędzie, ale to nie ma prawa sie udać. Jeden zarodek to 6d, nie nadaje sie ani do transferu ani do mrożenia. Drugi 8c ale nic sie nie zmienia od dwóch dni, zastanie podany i trzecia blastka 1cc tez bedzie podana. Dr nie daje mi nadzieji, komórki o tak słabej morfologii nie maja większych szans. Mam ochote stad uciec :-(
 
gos nie ta starsza , jakaś młoda , przedstawiała się , ale dla mnie te telefony to stres, bo ostatnio dzwonią z samymi dobrymi wieściami ...tfu tfu ...odpukać :-D

Ja chodze do dr Biernat ...wspaniała kobieta :-)
 
danii a Ty Kochana nie przekreślaj Maluchów tak od razu . ja miałam super blastki ...embriolożka się zachwycała i co? i dooopa:-(
A te nierokujące często dają rade i tego proszę się trzymać :tak:
 
reklama
danii mi lekarz powiedział tak: morfologia to morfologia zarodek może ładnie wyglądać a nie wiadomo co w środku w nim jest jakie dna, skoro jest blastką to zajeb....!!!!
blastka to blastka !!

Aisa_77 czyli wszystko idzie w dobrym kierunku:-)

gos1512 to faktycznie ciężka sprawa, ale z tego co widzę przy plemnikach z biopsji trzeba minimum 3 pelnych programów(czyli zapładniamy 10-15 komorek) i wtedy mamy z 2 zarodki do transferowania:-( więc może nie czas na rozpaczanie?? bo wy jesteście w MZ ?? to takie małe in vitro:-) w porównaniu do komercyjnej procedury gdzie zapładnia się nawet 15 komorek:-)


LISTOPAD:

24: liskka - podglądanie płci
24: milkaa - wysoka beta!
24: danii - udany transfer
24: Hess - podgladanie pęcherzyków


25: Asia_77 - wizyta kontrolna
25: Sykatynka - podglądanie maluszka
26: kate_p7 - udany transfer
27: kasik36 - usg połówkowe
27: Ewelajna86 - wysoka beta!
27: calineczkaa - wysoka beta!
27: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzącego
27: calineczkaa - wysoka beta!
28: justys8782 - podglądanie maluszka
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
03: Aisa79 - wizyta u genetyka
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
GizaS - udana stymulacja
 
Ostatnia edycja:
Do góry