reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
migotka kurcze może ten endokrynolog teraz to bedzie strzał w dziesiątkę, mam taką nadzieje;-) a robiłaś sobie AZF, CFTR, kariotyp ?? a immunologia??
 
Robilismy genetyke, przeciwciała itd wszystko ujemne. Nawet tarczyca ostatnio mi spadla do 1,25 a zawsze miałam 2,50.

Długowłosa przykro mi :( ale jeśli znajdziesz siłę to nie poddawaj się. Wiem jakie to beznadziejne uczucie... Ściskam i przytulam wirtualnie :*
 
dlugowlosa bardzo mi przykro :blink:, to juz 10dpt? jesli tak to leki na pewno możesz odstawić..pamiętaj ze ivf to TYLKO 30% , ale to nie koniec, to że się nie udało teraz to nie znaczy że nie uda się w ogóle! przytulam mocno..

migotka25 to ty faktycznie ciekawy przypadek jestes.. ponoc kluczowe znaczenie ma tez sposób przeprowadzenia transferu jezeli przeprowadzony jest żle, czyli np.krew jest w kataterze czy po prostu bolesnie, to szanse maleja bo skurcze macicy sie pojawiaja itp..moze ta klinika to partacze, i żle przeprowadzają to że np. nie trafiasz w okienko implantacyjne..??
A powiedz mi czy to normalne z tym sluzem jak pisalam przed crio? czy tez tak miałaś? bo sluz plodny pojawia się 5 dni przed owu wiec teoretycznie 18 powinnam wejsc w faze owu a to nie zaczesnie?? bo to 11dc i transfer w 16dc?
 
reklama
calineczkaa ja się z tobą zgodzę oddanie komórek do adopcji u mnie nie wchodzi w grę, z mojego DNA jest moje dziecko, nie wyobrażam sobie żeby po świecie chodziły moje dzieci których nie znam.

Migotka25, dlugowlosa przykro mi :-(
 
Do góry