reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No niby tak, to pierwsze podejście wolę uważać na siebie:-)
Pani z laboratorium zadzwoni do mnie o 14.30:-)Trzeba się umawiać na takie telefoniczne konsultacje, bo nie każdy udziela takich info:-)
 
reklama
calineczkaa to trzymamy kciuki ;-) a z luteina wkladalam tez bez aplikatora:-p poza tym uważaj bo ona uczula, jak zacznie swędzieć czy szczypać to lutinus tylko a za opakowanie chyba 100zl wiec lepiej zebys nie miała uczulenia:-p ja niestety mam..
 
kate_p7 - tia......to ja już nie wspomnę jaki ja mam rozmiar..... ;)
Ja nie muszę uprzedzać o dniu wolnym, bo aktualnie nie pracuję ;-) Jestem poszukująca, hehe. Jak miałam operację - laparoskopię jajników, to po operacji cały dzień było ok, dopiero przed pójściem spać naszło mnie na wymioty, ale była to jednorazowa sprawa.
A Ty jak skończyłaś?? Że i mnie takie cuda wróżysz ;-)


calineczkaa - to w końcu dzwoniłaś, czy oni zadzwolnili i powiedzieli, że o 14:30 zadzwonią z info?
 
Hess, nie wytrzymałam i zadzwoniłam, ale na infolinię programu rządowego, bo chciałam się spytać jak to jest z informowaniem o zarodkach, Pani z infolinii nie orientowała się za bardzo i sama zaproponowała, że zadzwoni do laboratorium i się dowie w mojej sprawie info o zapłodnionych komórkach. W laboratorium powiedzieli jej, że sami oddzwonią o 14.30 i powiedzą co i jak, bo ja też chciałam info, jakie to było zapłodnienie, jaki stan nasienia.....
 
dlugowlosa - może Duphaston?? Myślę, że jak jednej dawki zapomniałaś, to nic się od tego nie stanie.


Dziewczyny - zapłodnienie komórki od razu jednym plemnikiem to co to jest? IMCI? Bo już mi się kićka :baffled:
 
BTW - moja dobra koleżanka (jesteśmy chrzestnymi ich córki) jest w II ciąży. Ech.....cieszę się, ale z drugiej strony dobiła mnie ta wiadomość, bo się starali, ale nie wychodziło, to sobie odpuścili temat, koleżanka sobie winko popijała i w ogóle i coś tam z raz próbowali od niechcenia i proszę......wyszło. 6 tydzień. Ja też tak chcę !!!!!!:baffled:
 
Cześć :)
Olusia - podglądasz dzisiaj maluchy? Jak się w ogóle czujesz?
Długowłosa - chyba tragedii nie będzie jak raz zapomniałaś, ale weź koniecznie jak będziesz mogła... I szybciutko dawaj znać, jak będziesz miała wynik bety :)
Hess - dzisiaj podglądasz pęcherzyki? trzymam kciuki! Wracając do tsh - ja przed rozpoczęciem stymulacji też miałam poniżej 1, po stymulacji zrobiłam chyba w 7 dpt i było już 2 z kawałkiem... więc koniecznie trzeba to monitorować, bo skacze bardzo...
 
sakatynka - jutro podglądam, a Olusia chyba też jutro podgląda maluchy. Mam zamiar jutro zrobić TSH, bo mnie zaczyna ta niewiedza męczyć :-D
 
reklama
Do góry