reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, mocne kciuki za jutrzejsze bety!!!

Hess, to my razem "podgladamy" sie w piatek. Nie moge sie doczekac bo w piatek bedziemy miec tez wyznaczony termin punkcji. Nastawiam sie, zgodnie ze wstepna zapowiedzia na poniedzialek.

Czy z ivf rodza sie chlopcy??? Nie znam statystyk (sa takowe?). My mamy dziewczynke :-)
 
Coleta: statystycznie po ivf wiecej rodzi sie chlopcow bo ich zarodki ladniej sie rozwijaja wiec sa preferowane przez embriologow do transferu
 
gos1512 - weź też pod uwagę, że ja kupowałam Menopur po 1 listopada, czyli po wprowadzeniu nowej refundacji. Bo przed 1.11 kosztował on coś ok 500 zł.

mmm... - menopur składa się z ampułki z proszkiem i 2 strzykawek z płynem oraz z jednorazowych strzykawek z igłą i ma waciki nasączone alkoholem. Do ampułki z proszkiem trzeba wstrzyknąć 2 strzykawki z płynem i zrobi się przezroczysty roztwór. Potem z tej ampułki jednorazowymi strzykawkami będziesz nabierała sobie odpowiednią ilość jednostek (na strzykawkach jest odpowiednia podziałka). I tyle. Dopóki nie zrobisz roztworu lek musi być w lodówce, a jak już będzie zrobiony, to nie musi być w lodówce. Do Menopuru dołączają książeczkę z instrukcją, a mnie jeszcze magister z apteki wytłumaczył jak się to robi. Nie jest to trudne :)

coleta - o to super, że będziemy się razem podglądać. Nie wiem jak u mnie będzie z punkcją, lekarz powiedział, że może być nawet w czwartek/piątek, bo stymulacja ma potrwać z 11 dni. Ale oczywiście po piątku może się to zmienić. Zobaczymy. Oby wszystko było ok, a pęcherzyki ładnie rosły :)


Dziewczyny, trzymam kciuki dziś !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam takiego stracha, jak nigdy.... myślałam, że przed poprzednią wizytą pęcherzykową osiągnęłam apogeum, ale to, co czuję dzisiaj to już mega nerwy...
Boję się, że może być coś nie tak, a i ja i mąż już po trochu zaczęliśmy się przyzwyczajać do myśli, że się udało... więc rozczarowanie teraz będzie straszne...
 
reklama
Powodzenia na wizytach ;-)


LISTOPAD:

12: Luize - podglądanie bliźniaków
12: Migotka25 - wysoka beta!
12: Sykatynka - wizyta serduszkowa
12: calineczkaa - punkcja
12: dlugowlosa - wysoka beta!

14: Olusia - podglądanie bliźniaków
14: GizaS - wizyta w trakcie antyków
14: Hess - wizyta w trakcie stymulacji
14: coleta - podglądanie pęcherzyków
14: Milkaa1989 - udany transfer
17: djazzpora - punkcja
17: buniaczek29 - udany criotransfer
17: kasik36 - wizyta u immunologa
17: calineczkaa - udany transfer
17: gos1512 - podglądanie pecherzyków
18: kate_p7 - wizyta kontrolna
19: djazzpora - transfer
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
20: Quinnie - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
27: kasik36 - usg połówkowe
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
inka26 - criotransfer
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
Do góry