reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Póki co mam strasznego dola. Dzisiaj dostalam list z bociana ze zanrozili nam jedna kropkę. Jak myslicie jak dlugo powinnam odczekać żeby drugi raz podchodzić ddo transferu tylko tym razem mrozaczka? I jakie SA czanse ze mrozaczek przeżyje i będzie można wykonać transfer?
 
dziewczynki melduję się po pobycie w szpitalu histeroskopia udana brak jakich kolwiek intruzów w macicy wszystko wygląda prawidłowo pobrali tylko kawałek do badania aby było wszystko dokładnie zbadane
 
dlugowlosa, do mrozaczka podejdziesz wypoczeta i będzie sukces :)
Specjalnie dla ciebie:
padlas-powstan-popraw-korone-i-zasuwaj.jpg
 

Załączniki

  • padlas-powstan-popraw-korone-i-zasuwaj.jpg
    padlas-powstan-popraw-korone-i-zasuwaj.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Cześć dziewczynki

Już melduję jak u mnie sprawy. Tak jak Lilia pisała pobrali mi 8 komórek. Tak strasznie źle się czułam wieczorem po punkcji że już myślałam że na pogotowie będę dzwoniła. Nie umiałam ani leżeć ani siedzieć a jak chciałam wstać do WC to bez przerwy słabo mi się robiło. W momencie głucho w uszach , poty i bladość na twarzy. Ale mój M był chyba bardziej blady ode mnie ze strachu:-). Nie umiałam się załatwić ba na toaletę miałam problem usiąść. Dziś już trochę lepiej ale jeszcze pobolewa i brzuch mam jak balon. Pomyślałam że to może przesytmulowanie ale to chyba nie możliwe z 8 komórkami. Dziś rozmawiałam z embriologiem i wszystkie komórki nadawały się do zapłodnienia także 6 zapłodnili a 2 oddałam do adopcji. Wszystkie 6 się zapłodniło i jestem z tego powodu w głębokim szoku:szok:. Po prostu cieszę się bardzo. Jutro zobaczymy ile się dzieli prawidłowo i czy zgodzą się na transfer w 5 dobie chociaż embriolog wolałby w 3 dobie podać. Zobaczymy jutro.
Dziękuję dziewczynki za kciuki , trzymajcie je dalej i nie puszczajcie.;-)

Lilia - Dziękuję Ci że napisałaś co u mnie. W sumie miałam Ci to napisać ale wyleciało mi z głowy. Cieszę się że i Ty już za chwilę zaczynasz.

Zula , Lilia , Kikihish , Olusia
- Jeżeli o mnie chodzie to te terminy koło 18 mi pasują na spotkanie.

Długowłosa - przukro mi że się nie udało. Nie poddawaj się . Zobaczysz zaczniesz nowe przygotowania i znowu wróci Ci chęć do walki. Do crio nie będziesz stymulowana. Lekarz zadecyduje czy będzie to na cyklu naturalnym czy sztucznym. Ja miałam zawsze na sztucznym czyli dostawałam estrofem i w odpowiednim dniu miałam podawany zarodek a potem leki tak jak po normalnym in vitro.

Kasik :-D- Cudowna fotka.

Dorota :tak:- No niech ta łachudra przyłazi i do boju.
 
Ostatnia edycja:
Do góry