reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

mmm...dzis odstawilas lutke i juz dzis masz plamienia? chyba troszke za wczesnie po odstawieniu lekow... hmmm nio chyba ze juz takie plamienia masz od dawna a dzis sie tylko nasililo... hmmm a moze poczekaj do srody na betE?

Ann84 tak jak pisze Ann nie odstawiaj lekow i lec jutro na bete !!
 
reklama
Ann84, cieszę się że się odezwałaś, przeczesywałam forum w poszukiwaniu u której z dziewczyn mimo plamienia a nawet krwawienie na samym początku udało się i beta była bardzo ładna, chciałam podać Ciebie jako przykłada by mmm nie traciła wiary. mmm, bierz leki jak masz zapisane a jutro jedź na betę, wtedy będziesz na 100 % pewna.
 
Ann84, cieszę się że się odezwałaś, przeczesywałam forum w poszukiwaniu u której z dziewczyn mimo plamienia a nawet krwawienie na samym początku udało się i beta była bardzo ładna, chciałam podać Ciebie jako przykłada by mmm nie traciła wiary. mmm, bierz leki jak masz zapisane a jutro jedź na betę, wtedy będziesz na 100 % pewna.

dziewczyny już wczoraj miałam pobarwiomy śluz, diś jest go więcej więc zaraz @się rozkręci.
 
mmm u mnie tez się tak zaczynało... raz śłuz, potem mocniejsze brudzenie, w końcu krew i tak na przemian. wyglądało to tak jakby się okres chciał rozbujać.. proszę nie trać wiary i idż jutro na betę

który to dzień po transferze?
 
Mmm- dziewczyny mają rację weź jeszcze leki bo nigdy nic nie wiadomo Ann jest tego przykładem

Dorotav- dziękuję, że mnie odpisałaś do kalendarza, ciekawe jak moje pęcherzole czy będzie więcej niż jeden no i mam dylemat dlaczego przy krótkim protokole zaczynam w 3 dniu zastrzyki a inne dziewczyny w 2. Mam niskie AMH i boję się, że ten jeden dzień może mieć olbrzymie znaczenie.

Olusia- dziś Twój 7 dzień nie skusilaś się na wcześniejszą betę

A ja opalam się bo zaraz będę musiała unikać słońca. Jak myślicie czy między pobraniem a transferem można się intensywniej opalać. Pracuję zawsze od 10 do 18 i mimo tego, że jest udane lato wcale tego nie czuję.
 
mmm, dhea eljot trudno dostać, możesz brać stymen ale drogo wychodzi bo 10mg kosztuje ok 45 zl. Mój gin zaleca inofolic oprócz kwasu foliowego jest w nim myo coś tam co poprawia jakość komórek.
 
Powiedzcie mi dziewczynki czy dlugo Was jeszcze bolaly jajniki juz po transferze i to jeszcze dziwne uczucie jak ide siusiu taki skurcz :( czy to sie kropek wgryza :)
mmm ja biore femibion i glowa do gory :)
 
gos1512 ja po punkcji mialam wrazenie ze mam brzuch jak balon, nie moglam sie dopiac w żadne spodnie... przy sikaniu bolalo mnie i to mocno, dopiero jak sie wysikalam odczulam niesamowita ulge... ale to tak mialam przez pare dni :-) oczywiscie troche mnie ten brzuch bolal po tej punkcji...

dorotav dzis jest 6dpt nie liczac poniedzialku gdzie mialam transfer :-) a czy wczesniej hmmm nie wiem sama... nie mialam podanej blastki tylko 3 dniowego....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry