reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zula tak się cieszę, normalnie jak bym swoją betę zobaczyła. Takich widomości nam tu potrzeba :tak: Gratki mamusiu :-)

Esiek super, że z dzidzią wszystko w porządku, opłaca się wylegiwać ;-) a serduszko jak dzwon :-)
 
reklama
Kurcze bo ja z telefonu pisze i coś przekombinowałam jutro jak będę miała laptopa to naprawie.
Esiek to faktycznie nie źle musicie kombinować że wam się udaje;-)
 
Esiek: a to ciekawe z tym crl. Mowisz ze u ciebie to 0,35cm i tydzien siodmy a u mnie jest 0,63cm i lekarz ocenil ze to tydzien szosty skonczony.... Napewno masz crl 0,35?
 
agulla - te informacje, które masz w sygnaturce musisz trochę pomniejszyć i trochę ścieśnić. Za dużo tego jest i dlatego suwaczek się nie mieści.
 
reklama
Do góry