reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

miniu86 witaj ja przy długim miałam 30 z czego polowe oddałam koszt to koło 10 tysięcy wszystko +/- nie wiem jak twoja klinika ale możesz zrobić badania sama i je przynieść albo w klinice za 1 razem miałam komplet badań ze szpitala bo do in vito szykował mnie gin. A teraz wszystko robiłam w klinice.
 
reklama
Jogo dziękuję za obszerną odpowiedź. Jestem dobrej myśli po rozmowie z lekarzem :) no i Ty jesteś najlepszym przykładem, że wszystko może być ok
 
Lenkabar całe szczęście, że tak szybko zareagowałaś i z kropkiem teraz się wybyczycie za wszystkie czasy :-)

Zula
fajnie, że się odezwałaś Trzeba było wysłać teściów na wycieczkę, z biletem w jedną stronę, bez możliwości powrotu ;-):-D

Miniu86 witaj :-) Dobrze trafiłaś, w kupie raźniej a dziewczyny tutaj to istna kopalnia wiedzy :tak:
 
lenkabar – leż, odpoczywaj ile wlezie, a wszystko będzie dobrze :tak:

Rzeczywiscie pierwsze podgladanko 11 marca sie niepotrzebnie przyplątała :) jutro drugie czyli to sie zgadza. A 11 albo 12.03 bedzie punkcja, ale coś więcej to bede wiedziała jutro.
Lilia, ja Ciebie i tak podziwiam za ten kalendarzyk. Tylko dzięki Tobie ogarniam co tu sie dzieje. Jesteś WIELKA!!! :-)

Dziękuję Ci bardzo :-) Trzymam kciuki za II podglądanko i koniecznie napisz co tam dr u Ciebie wypatrzył.

zula – no nie wierzę w to co przed chwila przeczytałam Teściowe do odstrzału :wściekła/y: Mimo wszystko baw się dobrze i odpoczywaj. My tu na Ciebie czekamy:tak:

Mammoni - &&&&&&&& za dzisiejszy transfer. Odezwij się po.


MARZEC:

7: Uda sie - II podglądanko
7: Mammoni - udany transfer

8: maaagdzik - wysoka beta
10: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią
10: solostar29 - wysoka beta
11: lenkabar - drugie spotkanie z dzidzią
11: Bziumelka - wizyta kontrolna
11/12: Uda sie - punkcja
17: Anulla28 - wizyta kontrolna
17: dorotav - kolejna wizyta u immunologa
17/18: kikifish87 - wysoka beta
18: Madzia76 - kolejne spotkanie z maluszkiem
18: Esiek - wysoka beta
18: Juhasek - wysoka beta
18: Dove28 - wysoka beta
18: kasik36 - wizyty kontrolne
19: Bzibziok - drugie spotkanie z dzidzią
20: Olusia7982 - wizyta kontrolna
27: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
 
LENKABAR to dobrze że z dzidziolkiem wszystko dobrze :-) odpoczywaj :-)
MAMMONI trzymam kciuki za transfer żeby fasolka została z Tobą na 9 miesięcy &&&&&&&&&&&&&&&&
UDA SIĘ czekam na relację z wizyty :-)
Witam także nowe dziewczyny i życzę Wam aby udało sie za pierwszym razem :-)
Ściskam Was wszystkie :-*
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczynki ,wybieram sie do kliniki na wizytę kwalifiacyjna , proszę o inf czy jest ktorąs ktora podchodziła do in vitro w klinice Nasz Bocian w Biłąymstoku a dokłądnie u dr Mrugacza
 
Lenkabar tak mi teraz przyszło do głowy, jak bedziesz na wizycie u doktora 11.03 to Ty tego ze te baby nie chcaiły Cię zapisac do kogokolwiek to nie zostawiaj bez niczego. Aż strach pomysleć co by było gdybyś nie poszła na to usg. Zrobiłabys bete a ona oczywiście będzie przyrastać dobrze ale nie ma nic wspólnego z krwaiakiem ah szkoda gadać. Normalnie jestem zdziwiona że u nas w klinice tak zostałaś potraktowana. Nastepnym razem jesli tylko będzie coś nie tak tfu tfu odpukać to zbieraj manatki i do Polic. Ja tak zrobiłam jak dostałam krowtoku po pierwszym ivf. Nawet do doktora nie dzwoniłam tylko do kliniki popędziłam, przyjeli od razu rano on przyszedł i wszystko omówiliśmy, fakt nic z tego nie wyszło ale opieka była super. No a teraz zastowuj sie kochana do wskazówek Jogo bo ona wie najlepiej jak to z tym krwaiakem jest i lez i sie nie ruszaj.

Miniu86 witaj, chcesz cos wiedziec to pytaj jak tylko będziemy mogły to odpowiemy. NApisz skad jesteś i w jakiej klinice sie leczysz.
 
Lenkabar Najważniejsze, że z kropkiem jest wszysko ok i zagnieździł się dalej. Odpoczywaj i dbaj o siebie i na pewno wszystko będzie dobrze:) Trzymam kciuki. Nie dziwię się, że się wystraszyłaś, bo wiadomo jak każda z nas by zareagowała - tak samo:) 11.03 na pewno będą lepsze wiadomości:)
 
reklama
Madzia już wczoraj się poskarżyłam jak zostałam potraktowana, doktor powiedział, że jest zbulwersowany i tak nie może być. Zachowała się naprawdę strasznie ta baba z recepcji, przecież mogła mieć dziecko na sumieniu! I dr S. powiedział mi to samo co Ty, gdyby coś się działo natychmiast do Polic :) ale uspokajał mnie, że może już po 1 tygodniu będzie wszystko ok, i że ponieważ łożysko tworzy się z zupełnie innej strony nie ma mowy o zagrożeniu i nawet nazywanie tego odklejeniem pęcherzyka ciążowego jest trochę w tej sytuacji nadużyciem. Dobrze być w rękach tak doświadczonego specjalisty. Ale też cieszę się, ze zupełnie przypadkiem trafiłam wczoraj na bardzo dobrego fachowca od USG. Było w takim powiększeniu, ze widzieliśmy taką małą krewetkę :-D główkę i tułów :tak:

Lilia to taki mały szczegół, ale w sumie 11.03 to teraz wypadnie 3 spotkanko z dzidziusiem
 
Do góry