reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Aaaa jeszcze jedno Madzia, czy do Ciebie też dzwonili z labo z gratulacjami? jak wczoraj siedziałam w poczekalni przed USG, zadzwoniła Pani że dotarła do niej radosna nowina i dzwoni pogratulować i zapytać jak się z dzidziusiem mamy. Miło :) w sumie to też jej zasługa

Katarina, Miniu
witajcie :)

Mammoni
3mam mocno kciuki za transfer &&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzia 76 jestem z Wrocławia i leczę się w Invimedzie.
Lekarz mi powiedział, że szkoda, że dopiero teraz się zgłosiłam... Jakbym była w listopadzie albo w grudniu to bym czekała 3 miesiące a teraz już niestety rok. Trochę się wkurzyłam, bo jakby nie było i tak długo czekałam a pieniążki można by na dzidzie wydać, ale trudno ja już taki pechowiec jestem :).
Które z Was leczą się w Invimedzie? Jesteście zadowolone? Czasami ciężko się tam dodzwonić, bardzo to irytujące.

 
Widzę, że chyba fajną klinikę macie, taką kontaktową u mnie nie ma możliwości nawet porozmawiania z lekarzem. Fakt, jak jest taka potrzeba to panie w rejestracji są bardzo miłe i zazwyczaj udaje im się znaleźć jakąś lukę żeby wcisnąć, jak jest coś ważnego. Ale ja ostatnio bym raczej nie jechała, gdybym mogła porozmawiać i upewnić się co mogę brać przy przeziębieniu i czy nie zaszkodzi to kropeczkowi. I pewnie bym pojechała na tą wizytę 11.03.

A ja chciałam się pochwalić, że z samego rana nastawiłam rosołek, żeby się gotował i ponieważ mam czas, to zamierzam dzisiaj na obiad zrobić cepeliny.
 
miniu86 no to faktycznie kawał czasu musisz czekać u mnie w klinice nie ma takiego problemu miesiac to max jeśli chodzi o kwalifikacje. Nie stety kliniki we Wrocławiu nie znam więc w tym temacie Ci nie pomogę, wiem tylko ze musisz miec przede wszystkim świeże amh bo bez tego nie ma kwalifikacji.

Lenkabar dobrze ze poskarżyłaś sie doktorowi niech wie ze cos jest nie tak. A co do gratulacji to do mnie nie dzwoniły ale co tam doktorek sie cieszył bo po nim to widać.

Bzibziok no powiem Ci ze ta nasza klinika naprawdę jest całkiem dobra i panie w recepcji zawsze były pomocne itd. nie wiem czemu tak potraktowały Lenkebar dla mnie to nowość. Hmmmm ale mi ślinka na te cepeliny poleciała uwielbiam pychotka ale stara sie teraz wystrzegać takich kalorycznych rzeczy i pomarzyćsobie mogę:)
 
Madzia ale przeciez z kaloryczności w cepelinach są tylko ziemniaki i to z odciśniętą skrobią, a po za tym tylko mięso z rosołu z marcheweczką, nie widzę w tym zbyt dużego grzechu.
 
Madzia a to małpy, powinny wszystkim gratulować! Ale msz racje, najważniejsze że doktorek cieszy się z naszych wspólnych jakby nie patrzeć sukcesów :)
 
Bzibziok Oj jest tych kalorii jest tam toszeczkę, ale cepeliny to ja uwielbiam ale mi smaka narobiłaś:-D.

Lenkabar dokładnie to nasz wspólny sukces, ja ktoś gratuluje mojemu męzowi to on sie śmieje i mówi ze to nie jemu nalezą sie gartulacje tylko naszemu doktorkowi.
 
reklama
Juhasek ja tak, czułam. Ale nie ma reguły :)

No właśnie dziewczyny Juhasek, Esiek jak Wam mija czas od transferu? nie uskarżacie się Twardzielki :-)
 
Do góry