reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Lenkabar- w takim razie niech Wasza rodzina szybko zyska nowe dzieciaczki:-).
Zawsze wydawało mi się, że jestem bardzo odosobnionym przypadkiem, korzystającym z KD. Teraz oczy przecieram, nie jest nas wcale tak mało.
 
reklama
Bziumelka

ja oddalam do adopcji 6 ale anonimowo podpisuje się umowę z klinika ale w programie MZ dawctwo jest anonimowe... ja tak mialam ale może cos się zmienilo...

mialam do wyboru 3 opcje zamrozić za 1200 zl zniszczyć albo oddać anonimowo do adopcji

pozdrawiam
 
można ale dopiero po 3 nie udanych pelnych programach. wtedy dopiero można. ja myslalam ze jak sobie za róże swoje komórki to jak nie wyjdzie to nie będę musiala się stymulować od poczatku a tu lipa. dlatego zdecydowalam się oddać. gdzieś na forum tez czytalam ze komórki zamrożone maja swoja żywotność i ze wysychają czy cos takiego ale nie wiem czy na tym czy na kafeteri .... w ogóle wedlug mnie to program ma sporo nuedociagniec ale może kiedyś go ulepsza....
 
Moim zdaniem to głupota, że tylko 6 komórek zapładniają. Być może nie byłyby potrzebne kolejne stymulacje. No ale kogo to obchodzi jakim ociążeniem dla organizmu jest stymulacja... ważne żeby znowu wydać na leki :(
 
mmm, pytaj się o wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy, od tego tu jesteśmy, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Właściwie większość z nas ma już za sobą ten pierwszy raz, niestety.:cool:
U mnie również nikt nie wie, o żadnym podejściu do iui i ivf

Almek, co do cytowania, jeśli chcesz odpisać na jednego posta klikasz Cytuj, jeśli czytając forum chciałabyś odpisać kilku dziewczynom to zaznaczasz Multi-Cytat Tego Posta a potem klikasz w Odpowiedz. Ja mam prośbę do Ciebie, czytałam właśnie że masz zalecone badania imunnologiczne czy mogłabyś napisać mi jakie ?

Subpopulacje limfocytów
Białko S
Vit. b 12 w surowicy
Homocysteina w surowicy
p/ciała anty B2 glikoproteinie I IgG i IgM
p/ciała anty kardiolipina IgG i IgM

Za wszystko zapłacę 785 zł
 
dla mnie to tez glupota.... za mrozenie trzeba placic a nie wiadomo czy się skorzysta. ja z moich 6 komórek do 3 doby mialam 4 zarodki a ze hodują do 5 to zostaly dwa . powinno być ze co w programie to w programie a za dodatkowe uslugi ze tak to nazwę chętni powinni mieć możliwość doplacic lub zaplacic. takie moje zadanie. a kliniki i tak nie dla kasę trzepia choćby na komórkach dawcxyn anonimowych takich jak ja bo do programu nie można podchodzić z biorca nasienia lub komórek. kobiety za darmo oddają a kkinika potem bierze kupe kasy za komórki . chyba na tym forum by la lub jest dziewczyna co za chyba 8 kom placila 12 tys
 
reklama
Ja tez mialam w planach oddac komorki anonimowo ale niestety:( Teraz znowu jak bede podchodzic to tez oddam, pewnie anonimowo bo to najprostszy sposob ale jesli moglabym oddac ze wskazaniem to tez bym to zrobila:) No wiadomo ze ma niedociagniecia ale cieszmy sie ze w ogole jest bo to i tak odciazenie dla kieszeni... A co do 6zapladnianych komorek to pewnie nie chcieli az tak bardzo podpadac kosciolowi i tym co in vitro nie pasuje. Wysrodkowali to w jakis sposob... Ale i tak na refundacje czeka sie krocej niz np na wizyte u endokrynologa:)
 
Do góry