reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

agitek - jak na ten dzień po transferze to moim zdaniem super betka. Powinna Ci wzrosnąć dużo do czasu kolejnego badania. Trzymam kciuki mocno &&&&&&&& za to i cieszę się mega z Tobą :-). Miło słyszeć dobre wieści.

Madzia76 - szybkiego dojścia do siebie życzę Ci po punkcji i czekam na dobre wieści o Twoich oocytach :tak:
 
reklama
Bziumelka - ja też mam taką nadzieję. Tylko, że ja betkę będę robić dopiero 27. Kurcze. Nie wiem jak do tego czasu wytrzymam. Jak się dzisiaj czujesz?

Kinga nie ważne kiedy ważne aby były tylko pozytywne... A nie korci Cie aby zrobić np. w piątek?? Zresztą chyba nie będzie przed Tobą nikogo innego do testowania, tylko ja, Ty i Agitek ale u niej już jest dobrze:)

Ja jak się czuję... Chyba mnie mąż zaraził, bo boli mnie gardło. I zaczeło się kręcić w głowie, o mdłościach nie mówie bo są cały czas... Troche mi temperaturka dzisiaj skoczyła (o 0.1 stopnia) to może progesteron się podnosi (mam nadzieje, że to to a a nie choroba).

A Ty jak się czujesz??
 
Bziumelka - lekkie ciągnięcie na dole brzucha. No i piersi mam napięte, ale podejrzewam, że to wszystko od leków, które łykam. Mdłości chwilowo nie ma. U mnie one się pojawiają w okolicach obiadu dopiero. A temperaturkę z ciekawości zaraz sobie zmierzę. Jeszcze nie mierzyłam. Na gardło polecam domowy sposób ( paskudny, ale skuteczny) 1/2 soku z cytryny, łyżka miody, łyżeczka soli. Zalać ciepłą wodą zamieszać i wypić.

Temperaturę właśnie zmierzyłam. Mam 37,2 lub ciut ponad. tak jak wczoraj. Na szczęście nie spadła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje za zacisniete kciukaski. Nastepna beta w czwartek za 3 dni. Oczywiscie jestem dzis na szkoleniu, nie moge sie na niczym skupic. Za minute koniec przerwy. Ciagle czekam na telefon od lekarza prowadzacego co On na to... Odezwe sie wieczorkiem.
 
Do góry