reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zanetaaanna ja miałam transfer w czwartek , to nie będzie duży odstęp czasu miedzy nami , i nie bój sie , nic nie boli i zobaczysz zarodeczka na ekranie :) taki kropeczek malutki [emoji173]️
 
reklama
Cześć wszystkim, ciężko jest ogarnąć forum po takim czasie:-)
WITAM, nowe dziewczątka i trzymam kciuki za owocne pierwsze transfery..:-p
Za resztę oczywiście tez trzymam kciuki za te którym się udało, oraz te które czekają na Einsteinów - "bo wszystko co dobre rodzi się w bólach":-D
 
Cześć wszystkim, ciężko jest ogarnąć forum po takim czasie:-)
WITAM, nowe dziewczątka i trzymam kciuki za owocne pierwsze transfery..:-p
Za resztę oczywiście tez trzymam kciuki za te którym się udało, oraz te które czekają na Einsteinów - "bo wszystko co dobre rodzi się w bólach":-D

Hahahahahahaha

Czyli jednak wojna :) dzielna dziewczyna !

U mnie zawisło cc i nie wiadomo, w czwartek miałam usg i na zwykłym nie było widac wszystkiego ale nadal na dole łożysko ... W srode jade juz na usg do ginekologa ( bo robiła położna) na dopochwowe bedzie cos tam decydował.
 
Cześć dziewczyny
Jestem tu nowa. Ale ja również jestem po transferze miałam go w środę tj.18.11. Jutro rano mam wizytę u mojego gina, chce sprawdzić czy czasami nie doszło do hiperstymulacji (z uwagi na wysokie AMH oraz pobranie 19komórek) woli mnie mieć na oku. Poza tym że również czekam na betę którą zamierzam zrobić 30.11
 
Kate,
chyba Cię myślami ściągnąłem, w zeszły piątek napisałem po raz pierwszy od lutego :-)
Ściskam najserdeczniej jak potrafię!

Kiedyś byłem w hotelu. Staliśmy przy recepcji a drzwi wejściowe się z takim łoskotem zatrzasnęły.
Recepcjonistka patrzy na mnie i wyrokuje: To jest patologia......
Ja taki trochę skonsternowany, próbuję ustalić co miała na myśli.
A jej koleżanka, pochyla się z tyłu i szepce do niej: T E L E P A T I A
bo chciała nas poprosić, żebyśmy te drzwi zamknęli wychodząc.
Kumple mieli ubaw, stwierdzili, że pani rozpoznała we mnie typ patologiczny.
Ja w każdym razie nie zapomnę do końca życia tej sytruacji :-)


Cze Mandarynka, jeśli pozwolisz - ja na tym forum rezprezentuję samce.
 
Ostatnia edycja:
Mandarynka35 - witaj na forum. Trzymamy kciuki za pozytywna bete. Ilu dniowy zarodek masz podany i jakiej klasy? Gdzie się leczysz? Jakie jest Taka historia, że podchodzisz do in vitro? Przepraszam za te pytania, ale my tak zawsze opisujemy swoje historie i starania.
 
Emi daj spokój mam traume po tym porodziie:-p powiedziąlm M, że nie będzie więcej dzieci chyba że adoptowane, albo sam urodzi:-D Oczywiście było krwawo i klimatycznie, a to 16 listopada:-(
 
Kate, dziś pół dnia o Tobie myślałam!!! Dobrze, że jesteś :) dogadujecie się z Przemkiem? Nadal jest Przemkiem ten nasz nowy obywatel?;)
 
reklama
lookator wolałabym androloga, wydaje mi się, że jeśli chodzi o niepłodność, taki specjalista byłby lepszy. Jeśli nie znajdziemy, pójdziemy do urologa.

mandarynka35 witaj, napisz coś o sobie :)

ewelinka85 jak tam dzisiaj objawy? dalej masz pobolewania?
 
Do góry