reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiiek - tak poradzill mi moj lekarz, i tego się trzymam, po za tym progesteron powoduje problemy jelitowe, dzisiaj jest 4dzien po transferze i o dziwo nie mam problemów z zaparciami co bylo u mnie zawsze norma w drugiej polowie cyklu.

Ja cały przebieg transferu mama nagrany kamera tak na pamiątkę super sprawa codziennie to oglądam:happy2:.
 
reklama
Ja cały przebieg transferu mama nagrany kamera tak na pamiątkę super sprawa codziennie to oglądam:happy2:.


szalona babeczka :-D ja jakoś nie dałabym rady oglądać się ciągle i to w taaaaaaaakiej pozycji.... :-D ha ha ha ...
widzę że czujesz się dobrze - ciesze się bardzo -kciuki cały czas zaciskam ;-)
 
mira20 - tak w Szkocji Invitro jest refundowane w 100%, ale trzeba spełnić określone warunki i podobno się długo czeka. My niestety albo i stety nie kwalifikowaliśmy się na refundacje. My leczymy się prywatnie w Glasgow Centre for Reproductive Medicine. Nasz koszt ICSI na dzisiaj to 6000 fontów czyli jakieś 27000zl - dużo więcej niż w Polsce.
rozumiem, że chodzi o dochody, tak? przepraszam, że sie tak dopytuję, ale zastanawiam się, czy nie wyjechać, bo mam tam rodzinę..
 
mira20 - nie, dochody nie maja z tym nic wspólnego. Żeby móc skorzystać z darmowego ivf albo icsi to:
musisz być rezydentem Wielkiej Brytanii czyli musisz tu mieszkać ( nie ma to nic wspolnego z obywatelstwem)
-musisz posiadać państwowe ubezpieczenie zdrowotne ( dostaje każdy bezwzgledu na to czy sie pracuje czy nie zaraz po przejeździe)
-ty i twój partner nie możecie posiadać dzieci
-twoje dochody nie maja nic do tego
Jest jeszcze kilka warunków ale mało istotnych.
 
Ostatnia edycja:
rozumiem, że chodzi o dochody, tak? przepraszam, że sie tak dopytuję, ale zastanawiam się, czy nie wyjechać, bo mam tam rodzinę..

Przepraszam,ze sie wtrace. mira20- Czy zastanawiasz sie nad wyjazdem do Anglii w celu zarobkowym,czy moze masz na mysli wykonanie tylko in vitro ???
 
Asiiek - tak poradzill mi moj lekarz, i tego się trzymam, po za tym progesteron powoduje problemy jelitowe, dzisiaj jest 4dzien po transferze i o dziwo nie mam problemów z zaparciami co bylo u mnie zawsze norma w drugiej polowie cyklu.

Ja cały przebieg transferu mama nagrany kamera tak na pamiątkę super sprawa codziennie to oglądam:happy2:.
łooo matko co za pomysły :-)
mi tam wystarczą zdjecia dzieciaczka hahaha
 
Melduję się z wynikiem histeroskopii: wszystko OK!

Niby powinnam się cieszyć, ale miałam nadzieję że znajdziemy przyczynę niepowodzeń, a tu wszystko z macicą jak należy.
Cóż, wszystko wskazuje na mój nieszczęsny wiek i po prostu brak szczęścia.

Podchodzimy w takim razie drugi raz na początku sierpnia. Przypuszczam że krótki protokół jak poprzednio.

Pozdrawiam staraczki, transferówki, testówki- trzymajcie się dzielnie!!!
 
reklama
Do góry