reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

calineczkaa - no błagam........raz boli jedna, raz druga, różnie bywa. Gdzie jest napisane, że bół musi być symetryczny....gdziekolwiek!! Nie kombinuj dziewczyno, bo Twe wdzięki przeminą...lalalalala :-D Sorry, tak mi się skojarzyło z Leszczami.
 
reklama
calineczkaa - no błagam........raz boli jedna, raz druga, różnie bywa. Gdzie jest napisane, że bół musi być symetryczny....gdziekolwiek!! Nie kombinuj dziewczyno, bo Twe wdzięki przeminą...lalalalala :-D Sorry, tak mi się skojarzyło z Leszczami.
:-):-)
Calineczka kobieto zacznij się rozkoszować ciążą. Ty ciągle doszukujesz się czegoś w swoim ciele. Kobieto wyluzuj bo zestresujesz dziecię!
 
Oj Celina, Celina ;) dzień bez udręczania siebie, maleństwa i nas to byłby chyba dzień stracony:)
Kate przyrost bety wzorowy, gratuluję z całego serducha :)

A ja już po porannym spacerze po swoim lesie. Dowiedziałam się dziś fantastycznego newsa, znajomym udało się zajść w ciążę po 17 latach. Ciąża naturalna 7 tydzień. Efekt wyjazdu do Azji;)
 
Do nerwicy doprowadzi mnie moja dyrekcja!Normalnie mam dość.
Oby wszystko było dobrze, to sobie pójdę stąd, jak mnie tak traktuje to zrobię to z dnia na dzień, ot co, taki psikus.
 
Nie denerwuję się, tylko tak piszę, staram się nie emocjonować za bardzo, aby maluszka nie drażnić.
Ale bądź człowieku spokojny, jak mi gada, co należy do moich obowiązków a co nie. Bezczelna. Milion rzeczy robię dobrze, czego nie zrobiłam, a raczej to było niedomówienie i od razu taka reprymenda.
 
reklama
Calineczka..nie musisz mi tlumaczyc dzialania lekow. Jestem pielegniarka. Ale nie doradzaj glupot dziewczynom tutaj ktore podchodza do transferow. Wezmiesz odpowiedzialnosc za to jak cos sie komus stanie? Nie wiesz..to powiedz ze nie wiesz....


Daria :* bierz po transferze :*
 
Do góry