reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
migotka masz racje, z jednej strony traci się oba jak się nie uda. Z innej kolejne branie hormonów..ehhh...ale chyba wolałabym po jednym, sama nie wiem. To zależy kto jakie zarodeczki ma, u nas jak do tej pory to chyba same morule w 5 dobie:-( więc myślę, że nawet nie będzie nic do mrożenia...
 
To całe in vitro to jeden wielki łut szczęścia... Dziewczynom udaje się przy 1 czy 2 zarodkach... Inni mają ich po kilka albo kilkanaście i nie ma z tego ciąży. Ja byłam okropnie rozczarowana po 1 procedurze, że jak to... Tyle blastusi a tylko 1 się zagnieździł a szczęście trwało tylko 6 tygodni. Teraz mam więcej pokory. Będzie co ma być, uda się albo nie. Jest jeszcze inna droga do zostania rodzicami i to jest dla mnie największym pozytywem w całej niepłodności.
 
Bziumelka - Gratuluję z całego serca córuni . Niech zdrowo rośnie i da Wam tyle radości ile tylko się da :-)

Kate_p7 - Ja też jestem w rządówce i poniżej 35 lat i podawali mi 2 zarodki tzn pytali ile chcę.

Lilia
- To chyba 2 tygodnie się czeka na wyniki ale ręki nie dam sobie uciąć. Zadzwoń w piątek to się dowiesz. Trzymam kciuki.
 
hej dziewczyny :)
Ewelajna gratuluje syneczka :)świetnie ,że maleństwo rozwija się prawidłowo :) U mnie będzie dziewczynka.Byłam na prenatalnych i wszystko wygląda ok :) który u Ciebie tydzień?Kochana przepraszam ,że nie odpisałam na wiadomości prywatne ale dopiero teraz zauważyłam ,że do mnie pisałaś,ja nie znam się za bardzo na tym forum.Mój mail to kamilkag15@op.pl pisz śmiało ja jestem zawsze ciekawa co u Ciebie :) pozdrowionka :)
 
JoM, super wieści ale ja już o nich wiem bo i Kiki i Lilia podzieliły się nimi ;-), trzymam kciuki za jutrzejszy transfer ze szczęśliwym zakończeniem za 9 miesięcy :tak:. A u mnie póki co cisza, tzn biorę dupka i estrofem na wywołanie łajzy i jak przyjdzie wg obliczeń to 11 lutego idę na 3 dniowe spa do szpitala na diagnostykę, a w następnym cyklu czyli w marcu podchodzę do 4 stymulacji, no chyba że @ się spóźni i nie dostanę się już do szpitala z braku miejsc to wtedy zaczynam stymulkę, taki oto mam plan.

Kiki, trzymam kciuki za maluszka :tak:

Kate, ale super z tą podwyżką, gratuluję. A ta opcja koguta domowego bardzo mi się podoba. :-D

Asia, na pewno sami nie zadzwonią, histero to bardzo dobry pomysł i bardzo się cieszę że ją będziesz mieć, ha ha to teraz jestem ta nie dobra ;-)

Migotka, 17 jajek, super ale będzie się działo, dobrze że dostałaś ten dostinex, od razu poczujesz ulgę. Trzymam mega wielkie kciuki za dziewczynki i chłopaków. :tak:
 
reklama
dorotka dzisiaj do pracy dostałam sałtkę owocową i rybę na obiad zrobioną przez mojego M, no i buziaka od tego najmłodszego:-p Ale że ryba była za słona to pogadamy sobie z M w domu:-p
 
Do góry