reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Migotka a ty sie nie pomylilaś ,że tu jesteś? jestem po IVF i tak samo to przechodzilam jak reszta z was i tylko mialam nadzieje,że ktoś zaproponuje coś od siebie ,ale widzę ,że nic tu po mnie.
Dzieki za mile przywitanie !!!!
 
reklama
kate_p7 uważaj na siebie, bo ja ostatnio tak przemęczona byłam bo i praca i fitnes i dom i choróbsko mnie dopadło !!
dbajmy o siebie i odpuszczajmy kiedy sił braknie
i nie musimy byc optymistkami wiecznie... mamy prawo do gorszych dni i tygodni
 
annemarie u mnie tez było wesoło. W pt przed punkcją miało być 10 pęcherzyków a po punkcji okazało się że było ich 23. Zawsze w efekcie jest ich więcej, a z komórkami to różnie jest. Może jestem monotematyczna ale nie liczy się ilość ale jakość:-p

sham masz rację, kupiłam sobie ziółka może optymizm mi wróci...:-p ale potrzebuje urlopu od tego wszystkiego.

Jutro trzymamy kciuki za migotkę:-)


STYCZEŃ

28: migotka - podglądanie pęcherzyków

30: calineczkaa - początek stymulacji
30: Hess - początek stymulacji
30: kikifish - podglądanie maluszka
30: migotka - punkcja

LUTY

02: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
02: GizaS - wysoka beta!
02: annemarie - podglądanie pecherzyków

04: Aisa79 - badanie kolposkopowe
04: justys8782 - podglądanie maluszka
04: annemarie - punkcja
09: Olusia - echo serduszek
11: dorotav - badania w szpitalu
20. kate_p7 - początek stymulacji
28: kate_7 - podglądanie pęcherzyków


MARZEC

Yplocka1 - udana stymulacja


 
Annemarie wszystko może się jeszcze zmienić, u mnie w 7 dc było 12 pęcherzyków a w 10 dc już 18. Nie martw się na zapas bo i tak nie masz na nic wpływu.

...no nie mam wplywu dlatego staram sie nie zwariowac,mam ochote puscic pawia;-)czuje sie powoli jak nadmuchany balon,jest mi nie dobrze i ciezko mi sie oddycha...jestem zastymulowana na bank:shocked2:
 
Annemarie ja wczoraj chyba zapeszyłam bo koleżance opowiadałam jak dobrze się czuję, nie trzeba było długo czekać i dzisiaj miałam cały dzień podobne odczucia do Twoich... Pomogła mięta, poczułam się tak rześko, spróbuj może i Tobie pomoże.
 
Annemarie ja wczoraj chyba zapeszyłam bo koleżance opowiadałam jak dobrze się czuję, nie trzeba było długo czekać i dzisiaj miałam cały dzień podobne odczucia do Twoich... Pomogła mięta, poczułam się tak rześko, spróbuj może i Tobie pomoże.

pocieszam sie ze jeszcze tak do poniedzialku:no: o jeeee.sprobuje z herbatka,:tak:
 
sham a ty na jakim etapie jesteś? bo nie widzę Cię w kalendarzu;-)

annemarie, migotka
oby punkcja była jak najszybciej bo jajeczka wam uszami wyjdą i same zatańczą z chłopakami:tak:
szczęście 3mam kciuki za blastki:tak:

dariaa16 jaki rozkład jazdy teraz u Ciebie?

Asia_77 i jak jednak @ się rozkręcił, czy fałszywy alarm? kiedy kolejne podejście, jeszcze dwie refundacje leków Ci zostały, więc w sam raz.;-)
 
Kate dzwonilam dzis do gina zaufanego ( niestety nie zna sie na in vitro) i powiedzial ze te krwawienia nie wróżą nic dobrego. W tym czasie po zabiegu krwawienie nie powinno sie nasilać. Mam spokojnie czekac do piatkowej wizyty w klinice. Powiedzial tez ze skoro hist poszedl na cito to w piatek powinny byc wyniki....
Krwawienie nasila mi sie po wysilku ( dluzszyn staniu, spacerze , chodzeniu po schodach)
 
reklama
I ja sprawdziłam swój wynik wit. D - mam 38 i suplementację też zleconą.

Annemarie, u mnie za każdym razem pojawiały się nowe komórki więc myślę, że i u Ciebie duża szansa na jeszcze kilka. Ale stawiamy na jakość przede wszystkim :) A zresztą - i na jedno i drugie ;-)
 
Do góry