reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
agulla 9 grudnia mam usg i pewnie koło 14 transfer tylko nie wiem czy podchodzić jeśli wyników jeszcze nie będzie zrobiłam myco i urea.

a ty co planujesz dalej ?
 
Tola a ty bylas w gyncentrum na wizycie genetycznej?:tak:

Agulla to jakas makabra, pol rodziny masz przebadac? czy ona sie dobrze czuje?:tak: kochana nie poddawaj sie!! skoro wyniki masz dobre to moze startuj ze stymulacja? hmm

kiki
fantastyczna wiadomosc... a mnie troche brakuje mojego zawodu, boje sie ze wyjde z prawy hehe :D:tak: trzymam kciuki za twoja wizyte.. a antyki do kiedy bierzesz?

Asia
zgadzam sie z toba.. bezduszni !!:wściekła/y:

Kate a ile bierzesz progesteronu? moze zwieksz dawke! trzymam kciuki za ciebie jutro mooooocno !!;-)

Giza
a moze bys brala prewenit intesiv? hmm on jest przy mutacjach tez podawany?:tak:

Inka loooo matko to widze ze wszystkie z nas jakis problem z ta klinika maja... albo krew ponownie do pobrania, albo wymaz, albo wynikow nie ma... brak slow normalnie !!:angry:
 
Calineczko, moje AMH to 4,3... i nie mówiono mi, że to wskazanie do długiego protokołu... Mętlik mam.
Miałam krótki, pobrano mi 13 jajek, wszystkie zapłodniono i wszystkie dobrze rozwijały się do 3 doby, później stopniowo "odpadały" i zostały 2 podane w 6 dobie.
Tak myślę, aby teraz raz jeszcze spróbować z krótkim i transferować swieżaczki a jak nie wyjdzie to trzeci i ostatni raz (na tyle prób umówiliśmy się z mężem) zrobić długi. Nie wiem czy to słuszna strategia? Muszę ją przegadać z moim lekarzem.

Ile dni po odstawieniu leków dostałyście @? Bo ja wciąż nie mam i nie mam i już się martwię trochę...

Danii
, bardzo mi przykro. Wiem co czujesz... Trzymaj się! Jeśli masz jeszcze możliwość wykorzystaj ją - odetchnij chwilę i spróbuj.

Hess - kciuki za zarodeczki.
Kate - i za Twoją Morulkę :)

Dziewczyny, po ilu miesiącach/cyklach jest transfer mrozaczków po długim? Po jednym? Dwóch? Od czego to zależy?
 
coleta ja mialam AMH 7.9 i nie mowila mi nic ginka o dlugim protokole... ja zawsze sie dobrze stymulowalam i mialam jajeczka...odnosnie @ to ja dostawalam ok 2-4 po odstawieniu lekow.. a ty ile juz czekasz? ja przy moim pierwszym podejsciu mialam podane 2 zarodki i nic i przy kolejnym cyklu mialam robione crio.. wiec to chyba nie ma reguly.. lekarz ocenia co i jak i albo podchodzisz od razu albo po miesiacu, albo pozniej..to juz jak wolisz.. ja mialam podane przy sniezynkach 2 zarodki przy crio jeden..bo akurat mialam jedna blastusie... ale to mowie teraz o 1 moim podejsciu do in vitro.. :tak:
 
Olusia - mam koniec antyków 10 grudnia potem czekam na @ i sie zacznie stymulka. Mam nadzieje ale wszystkiego sie dowiem jutro.

kate- kochana powodzenia i kciuki za przyrastajaca betę. Zobaczysz ze będzie dobrze. Juz nie raz zaskoczył cie twój kropek.
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)

Olusia - Gratuluję parki i cieszę się , że wszystko ok.

Kikifish - Z moich wyliczeń wychodzi że jakoś w Święta będzie punkcja. Ale masz się fajnie , szkoda , że ja nie podchodzę w tym cyklu to by nam raźniej było. No nic ja będę działać w połowie stycznia. Póki co zakończyliśmy leczenie u immunologa , uff nareszcie i faszerujemy się z M witaminami. Zula podała mi mega zestaw wit dla M , także rozpisałam mu co i jak na cały dzień i łyka , łyka aż do skutku ;-). Chociaż raz on musi się faszerować ha ha.

Lilia - Kurcze mnie się nigdy nie zdarzyło żeby w GC powtarzać badania bo coś tam się z krwią stało. Ja myślę że to chyba te śląskie laboratorium coś partoli bo tam oddają próbki ale ręki nie dam sobie uciąć;-). W każdym razie nieciekawie.
A tak poza tym to jakie plany na crio ?

GizaS - ja zamierzam zrobić też te mutacje ale jakoś chęci nie mam żeby zamówić ten pakiet i robić kolejne badania. No ale na 100% muszę to w weekand zrobić. Póki co biorę ten prevenit intensiv w razie czego , nic tam nie ma w nim szczególnego oprócz kwasu foliowego 800 i wit B 6 i 12

Danii - Bardzo mi przykro , że znowu Ci się nie udało. Przykre to bardzo. Zobaczysz za chwilę znowu wróci Ci chęć do walki.

Kate - Trzymam kciuki za super przyrost:tak:
 
Do góry