reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

kate_p7 chyba powinno byc C/C a ona ma A/C


czyli tak detekcja mutacji w genie MTHFR / C 677 T WYNIK BRAK ZMIANY CZYLI MA C/C
a detekcja mutacji w genie MTHFR / A 1298 C WYNIK A/C GDZIE C NA CZERWONOI A/C

P.S DZIEKI ZA LINKI DO STRON :tak:

danii no to super... to teraz niech sie ladnie zaplodnia i dziela... kiedy masz miec transfer i ile zarodkow masz miec podanych?;-)

Kasik nie bylam pewna co do Prewenit Intensiv bo aspiryn cardio bez recepty a co do reszty wiem ze na recepte:tak:

calineczkaa ja po relanium bym non stop spala... tak to dziala;-)

Hess pewnie powiedz ze bierzesz i ze tobie sie konczy wiec mysle ze bez problemy wypise recepte... ;-)
 
reklama
Hess, super filmik, pierwszy raz go widziałam. :-)

Przy moim pierwszym podejściu leżała ze mną dziewczyna, która była dawczynią dla swojej siostry, a najlepsze że przez parę lat myślała że jest niepłodna, z pierwszym mężem nie mogli zajść, za to z drugim partnerem wpadli za pierwszym razem.
 
Hess, filmik mega;-)
Danii, gratulacje udanej i owocnej punkcji;-)Trzymam kciuki za zapłodnienie i rozwój zarodków;-)
Dawaj znać, co i jak!!!;-)
 
Dzieki dziewczyny, to niestety dopiero połowa sukcesu. Mają trzymać do blastki, transfer 24.11.
Mam tylko nadzieje, że nie zapomną o moim wieku i zapłodnią wszystkie dobre, a nie tylko 6.
 
Danii gratuluję Kochana:-)

Hess filmik zarąbisty :-D

Mam dwa pytania do Was.

Pierwsze
Czy w razie gdybym naprodukowała duzo jajec i było sporo zarodków ( marzycielka jestem ;-)) to mogę poprosić o podanie trzech ?

Drugie
Czy taka stara baba jak ja , może uczulić się na gluten???

Bo nie wiem czy pamiętacie , jak miałam biegunkę po oleju lniany. Olej przestałam pić i niby wszystko ok, ale ....od kilku dni zmieniłam dietę. Tzn zaczęłam jeść na kolację chleb. Wcześniej jadałam różne inne rzeczy, Przewaznie coś na ciepło po pracy. I zauważyłam ,że w nocy po kolacji boli mnie brzuch a od rana biegunka daje do wiwatu. Dodatkowo wypryski jak po komarze.

Ja się chyba wykończę.
 
reklama
Do góry