reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ladygodiva bardzo mi przykro, zatem do usłyszenia w styczniu.. spokoju ducha;-)

calineczkaa jeju jaki estradiol:szok: trzymam kciuki za komóreczki ;-)

aisa79 a co u Ciebie?? halllo!!!

dziewczyny jak długo trwa przygotowanie do crio bo mam się zgłosić za 8 dni to będzie 11dc i to już odmrażanie, zapładnianie :szok:i za 5 dni transfer czy to taka wizyta kontrolna??


LISTOPAD :

12: Luize - podglądanie bliźniaków
12: Migotka25 - wysoka beta!
12: Sykatynka - wizyta serduszkowa
12: calineczkaa - punkcja
14: Olusia - podglądanie bliźniaków
14: GizaS - wizyta w trakcie antyków
14: Hess - wizyta w trakcie stymulacji
15: gos1512 - wizyta przed stymulacją
15: calineczkaa - udany transfer
17: djazzpora - punkcja
17: buniaczek29 - udany criotransfer
17: kasik36 - wizyta u immunologa
17: calineczkaa - udany transfer
18: kate_p7 - wizyta kontrolna
19: djazzpora - transfer
19: dlugowlosa - wysoka beta!
19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
20: Quinnie - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
27: kasik36 - usg połówkowe
30: Olusia - usg połówkowe
dlugowlosa - criotransfer
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją
inka26 - criotransfer
yplocka1 - criotransfer
mizanka1 - wizyta przed stymulacją
Andziulek - stymulacja

GRUDZIEŃ :

02: Kasik36 - wizyta z juniorem
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja
 
kate wydaje mi sie ze to bedziesz miala USG. Ja przynajmnniej tak mialam jechałam na podgladano na usg 15 dc przy I i II criotransferze i teraz mialam criotransfer 19 dc
 
Calineczkaa - super wieści, że masz dużo pecholi. A ten lek na "d..." to na co jest? Pij dużo wody, żeby nie było hiperki.
 
hej dziewczyny chciała bym do Was dołączyć jeśli mogę :) Jestem po 4 nieudanych iui.Zakończyłam właśnie pierwszą stymulacje do in vitro.Jutro mam punkcje,bardzo się denerwuję.Jestem w programie rządowy lecze się w Katowicach.O fasolke staramy się już 2 lata.Mam hashimoto i endometrioze pierwszy stopień.Mąż ma słabe parametry nasienia.Ciągle siedzę no forach i czytam komu się udało komu nie.Przydała by mi się taka grupa wsparcia:) może jest tu ktoś z endometriozą kom się udało?Pozdrawiam Was
 
Crio mialam 5 listopada w Bocianie. I troche inaczej sie czuje niz ostatnio po transferze. Ciagnie mnie dol brzucha... Ehhh zeby sie udalo. Bylam w aptece przed chwila bo mojego m. Cos polamalo o mialam.wielka ochote kupic tesciora
...
 
Witajcie, Lady, przykro mi. Milkaa witaj. Dlugowlosa, jeszcze troszke...
Kate czy możesz mnie przepisac na styczen - crio. W grudniu stymulacja. Pierwsza wizyta 2 grudnia.
 
Ladygodiva - masz rację, czasem trzeba odpuścić i się zrelaksować, pozwolić sobie na odpoczynek, wtedy jest szansa na zdobycie nowych sił...
Długowlosa - robisz w środę betkę?
Calineczka - a tak się bałaś.... a co zdecydowałaś zrobić z nadmiarem komórek jajowych? Bo pewnie takowy będzie... To od środy dopiero się zaczną nerwy, to dopiero jazda bez trzymanki.... bo na nic nie ma się wpływu.... Miejmy nadzieję, że będziesz kolejną zaciążoną rządówką z warszawskiej invicty :) Jak oceniasz Kunickiego w porównaniu z innymi lekarzami? On i dr P są tam chyba największymi autorytetami....
 
reklama
Ladygodiva - masz rację, czasem trzeba odpuścić i się zrelaksować, pozwolić sobie na odpoczynek, wtedy jest szansa na zdobycie nowych sił...
Długowlosa - robisz w środę betkę?
Calineczka - a tak się bałaś.... a co zdecydowałaś zrobić z nadmiarem komórek jajowych? Bo pewnie takowy będzie... To od środy dopiero się zaczną nerwy, to dopiero jazda bez trzymanki.... bo na nic nie ma się wpływu.... Miejmy nadzieję, że będziesz kolejną zaciążoną rządówką z warszawskiej invicty :) Jak oceniasz Kunickiego w porównaniu z innymi lekarzami? On i dr P są tam chyba największymi autorytetami....

A nie bedzie za szybko jak w srode zrobie bete... :-o ja gdbyby sie dalo juz dzis bym miala bete zrobiona hehe
 
Do góry