reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorocica- piękny wynik!!! Teraz trzymamy kciuki żeby wszystkie się ładnie zapłodniły i podzieliły :)

betip - betka super jak na 11dpt. Ja w 12 dpt miałam 23.22 i dr powiedział że super, byle teraz ładnie przyrastała. Jutro znowu idę na kontrolę sprawdzić jak rośnie :)
Jeśli mogę zapytać, to gdzie miałaś robione ivf? Ja też miałam podane 2 dwudniowe, czterokomórkowe zarodki klasy I, tak wiec i u ciebie musi byc dobrze!!! Trzymam kciuki!!!

malina u mnie wszystko trwalo od pazdziernika a w marcu juz bylam po transferze. i przeciaglo sie na taki okres tylko przez to, ze musielismy mojego meza podleczyc, tak więc jest szansa że u ciebie będzie to trwało duuużo krócej:-).
Trzymam mocno kciukaski za Ciebie :-D
 
reklama
Malina nic sie nie martw i nie załamuj sie...wszystko bedzie dobrze. Ja wiem ze na początku tej drogi wszystko jest trudne i ciężko sie z tym pogodzić, ale wszystko jest do przejścia ,trzeba tylko dużo cierpliwości. Ja jestem po ICSI i dokładnie z tego samego powodu co ty czyli niedrożność jajowodów, ale u nas jeszcze dodatkowo z męża nasieniem jest nie za ciekawie, i tak jak ty kiedy sie o tym dowiedzialam to byłam załamana i nie wyobrażałam sobie jak to wszystko bedzie. A teraz jestem juz po i czekam .... i z perspektywy czasu musze ci powiedzieć ze sam zabieg i przygotowywanie sie nie jest az tak straszne jak mi sie wydawało. powodzenia !!!
 
Eweli - ja podchodziłam w Novum w Wawie. Tam lecze sie od samego początku czyli jakieś 4 lata jak dowiedzieliśmy sie ze z męża badaniami jest zle.
 
to wy wsie takie mlode kurna :szok:- tylko ja i jeszcze ktos to stare pupki :))))

asiek - a tak wogole to u was gdzie problem? se mysle czemu masz takie dlugie anty....
 
lolitko u nas problem jest z nasieniem..u mnie wszystko oki...ja mysle ze to przez swieta a potem jeszcze to majowe wolne i dlatego tak długo wyjdzie, bo moja klinika nie pracuje w nd
 
konwalia......ja tez Angelius...a u kogo ??:)U nas dr Mańka....to kiecy kawka>?????:):):):)MIeszkam w centrum koło Forum:)jakby co zapraszam:):)

Iniiia.....ja jestem już po in vitro teraz czekam na efekty....:):):)miałam długi protokół.....bo pęcherzyki mi rosły 3 dc już..:):)więc musileli je wyciszyć:)

Dziewczynyyyyyy!!!!!! Ja padne do tego przyszłego czwartku:(:(Żadnych objawów nie mam juz, trochę p[iersi bolą, brzuszek od czasu do czasu/.....nie wiem jak powinno być???:(:(
 
hejka, jestem po punkcji. pobrano 13 komóreczek,
przed punkcją strasznie się zestresowała, za wcześnie zanalazłam się w stroju i na sali z dziewczynami już po. ale nic dałam radę, czego się nie robi..troszkę pospałam, w sumie to leżałam 45 minut i jestem w domku. brzunio ok, troszkę coś czuje tam ze nie jest tak normalnie ale spoko. teraz czekamy na to żeby sie pięknie dzieliły i zapładniały..

witam nowe dziewczyny na forum, widzę ze wiosna bo bardzo nas tutaj przybywa:-) z nami rażniej, choć nie do końca jestem przekonana czy lepiej jest wiedzieć dużo czy poprostu nic. czassem jak wiemy więcej to więcej się stresujemy. jedno jest pewne. wszystkie przechpodzimy to samo i wiemy czego potrzebujemy w danej chwili.;-) kofffam was dziewczyny :-)

Pięknie :-) a dostałas zwolnienie ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, odzywam sie pierwszy raz chociaż cały czas was podczytuje. Jestem po ICSI wczoraj był mój 11 dzień po transferze i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam bete. Wynik to 43,5 co o tym myślicie?? jutro po 48h znowu powtórze, ale denerwuje sie czy nie jest za niska. Ciekawa jestem co wy na to?? Pozdrawiam
Łoooł co tu sie porobiło:-) Ile nowych dziewczynych, witam Was gorąco:-)
betip - betka jest super. Ja w 10dpt miałam 38, a w 13dpt - 98. Więc pozostaje tylko powtórzyć za 2 dni.
bzzz - pozdrawiam Cię, widze że zaglądasz do nas od czasu do czasu:)
zuzanka - co u Ciebie słuchać kochana?
ptencer - wysyłaj wiruski ciążowe ile tylko możesz, coraz więcej dziewczyn to trzeba działać:-D
 
Do góry