reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

vane76
mam taka cicha nadzieje jak to mowia do trzech razy sztuka :))) ale wole podchodzic do tego z dystansem... wiem ze na swiezym transferku sa wieksze szanse ale musze jeszcze wykorzystac te mrozaczki zeby potem nie bylo a moze by sie udalo... ja na stymulke reaguje dobrze mialam 30 jajeczek ale do mrozenia tylko 6przezylo. mam jeszcze pytanko do ciebie jakie masz wskazania do in vitro ja mam to cholerne PCO ale moze akurat teraz bedzie to najlepszy czas :)))))

myszka28
wiec trzymam mocno kciuki za wysoka betke :))))) i nie zalamuj sie bo to w niczym nie pomaga cos wiem o tym glowa do gory :)))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi mi, ja tez nie za bardzo jestem przekonana do crio, ale coz, niektorym udalo sie na mrozaczkach wiec trzeba miec nadzieje. U nas nic nie wykryto - podobno po prostu mamy pecha.
 
mi mi - witaj z powrotem , jak sie czujesz ? widzę ze w bojowym nastawieniu gotowa do walki :))) i bardzo dobrze . Widać potrzebowałas czasu na ułozenie sobie wszystkiego w główce . Ja brałam Acard 1x , na kilka dni przed transferem zaczełam brać Luteine dopochwową 12szt.-wiem , że to masa ale tak mi w klinice kazali więc się grzecznie słuchałam i wpychałam :) tam gdzie trzeba haha , no i brałam jeszcze zastrzyki w brzuch Clexane ale kurcze nie pamietam w jakich dniach ale było to na pewno od dnia transferu do dnia testu bety i chyba jeszcze z tydzien może dwa pobrałam i lekarz kazał mi odstawić. Mam nadzieję , że tym razem ci sie uda i ogromnie mocno ściskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& . Ja tak ogólnie czuje sie dobrze tylko od poczatku ciąży dokuczają mi bóle brzucha na dole , nic groźnego jak mówi lekarz to rosnaca macica i więzadła a teraz jeszcze dzidzia zaczyna się rozpychać więc dokłada swoje ale.......nie narzekam bo bym grzeszyła , w końcu moje marzenie się spełnia :))))))
 
Dziewczyny, mam pytanko dotyczące LH i FSH czy stosunek LH/FSH=0,41 nie przeszkadza podczas in vitro, robiłam teraz badania w 3dc. i
LH=3,9 (norma2,4-12,6),
FSH=9,33(norma 3,5-12,5),
Estradiol 52,05 (norma 24,5-195)
i czy po tych wynikach można stwierdzić rezerwę, czy robić AMH?

dorocica, monawmona i inne dziewczyny przed............................. trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
stosunki tutaj nijak sie maja do rzeczy.... i tak ci hormony blokuja podczas protokolu...

rezerwa - jest w wyzszych granicach, ale na tyle ok ze mozna spokojnie podchodzic
 
Witajcie.
Dzisiaj 18dpt. Moje samopoczucie bez zmian,czyli nadal ciazowe.Oprocz tego doszly mi zawroty glowy,a dzis w pracy doslownie modlilam sie zeby nie zemdlec.Szum w uszach okropny,ale moze to wina cisnienia,bo pogoda u mnie nie bardzo.W poniedzialek dzwonie do kliniki i mam nadzieje,ze juz niedlugo dostane moj termin na 1 usg. Jak narazie jestem spokojna,rozmawiam z dzidzia hehe,staram sie nie denerwowac,a po pracy drzemka ;-)

Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za Was wszystkie kciuki.Moze juz niedlugo przybedzie szczesliwych mamusiek :tak:
 
U mnie już po transferze. Zarodek pięknie się rozmroził i siedzi w brzuszku.
Oby ładnie się wgryzł ten mój jedynak.
Teraz czekam do testu.
Dorocia piękny wynik. W Invimedzie standardem jest hodowla zarodków do 3 doby.
Trzymam kciuki nieustająco. Mam nadzieje, że będziesz mieć dużo zarodków...

Czarny kot czy wiesz jakiej jakości miałaś podany zarodek?

Dziewczyny trzymam za Was!!!:wink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Lolitka za odpowiedź,pytałam o tą rezerwę bo miesiąc przed IVF FSH wyniosło 11, i bardzo słabo się stymulowałam , w sumie wybrałam 36szt.gonal f i 11szt menopur,(końska dawka jak to stwierdził lekarz) w 9 dniu stymulacji miałam 2-3 pęcherzyki,a po włączeniu menopuru w 17 dniu stymulacji 7 pęcherzyków, i jestem głupia, czy powodem tak słabej stymulacji było FSH, czy poprostu nawalił lekarz:baffled:
czarnykot- zawrotami głowy to się nie przejmuj, wiosna,wiosna.................. a objawów ciążowych zazdrościmy oj zazdrościmy:-)
klara81 trzymam&&&&&&&&&&& niech się wgryza jak najmocniej:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry