reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

powinien juz hcg byc wek z krwi - (choc pewnie ze roznie sie u roznych zdarza). na dwoje babka wrozyla. moze to byc jakis zablakany niedopal na wymarciu, ale tez moze byc hcg zaraz po implantacji.....

ja bym stawiala na ta druga opcje

wiec Ci nie pomoge:)
 
reklama
monawmona - u mnie mimo 22 pecherzykow nie bylo hiper. Nie musialam isc do szpitala, normalnie odbyla sie punkcja i potem transfer ( niestety z marnym skutkiem ). Hej mimi, kiedy startujesz z nastepna pula mrozaczkow? Ja planuje crio na maja.
 
Witaj Lolitka! Często wracałam na forum żeby dowiedzieć się co u ciebie. Trzymałam mocno kciuki za Ciebie i dalej będę myślami z Tobą! Pozdrawiam ciepło!
 
Asiekk skikaj na cytologie:-)

ja jestem po wizycie u gina, Lolitka200 masz nosa, pęcherzyków jest 11 sztuczek po ok 16 mm. tak więc jeszcze dzisaj zastrzyki wieczorkiem, jutro rano do gina i zobaczymy ale powiedział i już zapisał mnie na punkcje na wtorek a transfer czwartek. pobrali mi dzisaj estradiol ale wynik dopiero jutro ok 14ej.
a jaką migrenę mam.... o boziu ta pogoda mnie wykończy:( naczynka mi w oku popękały aż, a ile karetek dzisaj śmiga, ludzie ciśnienia nie wytrzymują:(
 
reklama
Do góry