reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bziumelka... gratuluje bety.. a w jakich jednostkach masz progesteron? Zwiekszone masz leki to bedzie wszystko dobrze..
 
Bziumelka przyrost betki rewelacyjny, chyba bliźniaki się szykują :-) Progesteron rzeczwywiście niski, nie masz luteiny przepisanej tylko dupka i utrogestan (tego akurat w ogóle nie znam)? Może luteina lepiej się wchłania?
 
bziumelka

gratuluje :) faktycznie bardzo niski ten progesteron. może zamiast tego utrogestanu lepiej bylo by zmienić na luteine 200 mg 3 razy dziennie ? duphaston ma bardzo niska dawkę progesteronu w porównaniu z luteina. tego utrogestanu nigdy nie bralam ale moja znajoma go brala i tez miala bardzo niski progesteron. ja na Twoim miejscu porozmawiala z p Malgosia na pewno cos doradzi. a poziom progesteronu jest bardzo ważny w ciąży. ja 4 dpt mialam ponad 25 a potem juz tylko rosl. trzymam kciuki pozdrawiam
,..........................

gratuluje tym którym się udalo i trzymam kciuki za pozostale :)
 
No dobra to powiedzie mi kiedy moge iść na usg aby było już coś widać?? Tylko interesuje mnie aby to było jak najszybciej bo mam mało leków i muszę iść dalej po recepty...a chciałabym aby to już była wizyta połączona.

yplocka ja też jeszcze idę w poniedziałek, nie dziwie Ci się że się stresujesz bo ja też myślałam ze zwariuje.
 
reklama
Podobno na sztucznym cyklu poziom progesteronu często jest niski. Spróbuję się dostać do jakiegoś gina na nfz aby przepisał mi lutke, Która jest refundowana??
 
Do góry