reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Pyscek wielkie gratulacje....opanowanie do konca bylo ale na pewno warto bylo :-) to teraz zycze nudnej ciazy :-)
 
reklama
Kasik dziekuje za info o molly...

Molla
trzymamy za Ciebie kciuki, juz tyle przetrwalas wiec teraz to pikus...wielki podziw dla Ciebie, wlaczysz o malenstwo...na pewno zostanie Ci to wynagrodzone. Trzymam kciuki za Was. 32tc to juz coraz blizej. Jestesmy z Toba &&&&&
 
Kasik dzieki za inf jestem pewna ze gdyby Molla mogła to sama by sie odezwała . Jesli mozesz jej przekazać ze bardzo trzymamy kciuki za nich oraz ze podziwiamy ja za sile i wytrwałość . Całe jej cierpienie juz nie długo będzie wynagrodzone kiedy utuli swojego synka . Będzie miec swój cud przy sobie każdego dnia.
 
Pycek ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze bo naprawdę sie martwiłam . Nadal trzymam kciuki i nie puszczam. Niech ci dzidzia pieknie rosnie !!!
 
Kasik, dzięki za wieści o Molli, trzymam kciuki i cały czas myślę o nich.

Asitka, u niektórych dziewczyn ból głowy był pierwszym objawem ciąży, kciuki zaciśnięte.
 
reklama
Lilu mysle ze tak . Nie zawsze miarka podaje równo lub mogli nalać do fiołki odrobine wiecej. Mi tez tak zostało kilka kropel.

asita spokojnie każdy objaw moze świadczyć o ciazy lub o okresie wiec tak naprawdę musisz czekać . Ja nie miałam żadnych objawow przed beta ze sie udało.
 
Do góry