reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hope nie rozdrabnia sie tylko odrazu idzie na całość po serducho :) dziewuszki do endo nic nie mam :) bo jeszcze urośnie ale ten PRogesteron obawiam sie ze wzrośnie wiec transferu może nie byc a ostatnio nic do mrożenia mi nie poszło wiec same rozumiecie ze sie boję
 
Forumowe cioteczki jestem juz po usg polowkowym i u nas wszystko dobrze bede mama dziewczyneczki:) jestem bardzo szczęśliwa i wam tez życzę takiego cudu jakiego doswiadczylam. Pół kilo szczęścia rosnie we mnie:)
 
Jogo
wiedzialam ze będzie corcia :) mowilam ze dziewczynki SA silne :) gratuluje . Nadia bardzo ladne imię.
...............
................
Pyscek
dlaczego nie powtarzasz juz bety ? kiedy masz wizytę ?
 
Jogo - ogromnie się cieszę, że z córeczką wszystko w porządku, nie mogło być inaczej :-) Przepiękne imię wybraliście dla córci.

kiki - gdzie się podziewasz, co u Ciebie??

Dziewczyny czy ja dobrze rozumiem, że acard i fragmin bierze się na dokrwienie macicy??

W jakiej dawce bierzecie koenzym q10 i ile razy dziennie??

Moja desperacja w dniu dzisiejszym sięgnęła apogeum. Zaprowadziłam dziś męża do Smyka, żeby mu pokazać jaki wózek sobie wymarzyłam... :-(
 
reklama
JOGO gratuluję córeczki :-)
LILIA trzymaj się kochana :-*

MAJ
5: genna - podglądanko
5: Jo.M. - wizyta kontrolna
5: solostra29 - wysoka beta
5: _Infinity_ - kolejne spotkanie z dzidzią
7: Bziumelka - udany criotransfer
8: yplocka1 - udany criotransfer
9: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią
9: Pyscek - pierwsze spotkanie z dzidzią
12: kasik36 - wizyta u immunologa
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
14: Asita - wysoka beta
21: ona232 - kolejne spotkanie z dzidzią
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
Do góry