reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sonia@soku ze mną został właśnie ten ostatni :) miałam 5 poronienien w tym 4 ciąże naturalne i jedna bichemiczna po ivf. Potem leczenie i proszę juz za połowa ciazy.

Hope beta ogromna rewelacja:) u mnie w 12 dniu 113 było . Moze blizniaki?
 
HOPE piękny przyrost :-) gratuluję mamusiu :-)

KWIECIEŃ
26: Hope84 - II weryfikacja bety
28: Asita - punkcja
28: Bzibziok - badanie prenatalne
28: Bziumelka - podglądanko
30: yplocka1 - podglądanko

MAJ
2: genna - podglądanko
5: genna - podglądanko
5: Jo.M. - wizyta kontrolna
5: solostra29 - wysoka beta
5: _Infinity_ - kolejne spotkanie z dzidzią
6: yplocka1 - udany criotransfer
13: dorotav - wizyta u genetyka
13: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
13: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
14: Esiek - badanie prenatalne
21: ona232 - kolejne spotkanie z dzidzią
22: Esiek - kolejne spotaknie z dzidzią
 
Hope gratuluje, piękny przyrost :-)

Madzia, ona - ja z Kliniki miałam zlecony PRG dopiero po pozytywnej becie. Wynik też mam trochę niski (17-18) ale lekarz powiedział że może taki być. Ona - przy Duphastonie musisz pamiętać że on jest sztuczny w przeciwieństwie do Luteiny i nie wyjdzie w badaniu - jeżeli tylko jego teraz bierzesz to chyba badanie krwi nie ma sensu :confused:

sonia@soku przykro mi :-(... transfery ja też miałam miesiąc po miesiącu i jak widać nie jest to problem - jeżeli tylko masz siłę i nie potrzebujesz przerwy :tak:
 
reklama
Hope, piękny przyrost, gratulacje mamusiu:) Życzę spokojnej ciąży:-)
Sonia, przykro mi trzymaj się. Dobrze, że masz mrozaczka. Nie załamuj się - wiem, że łatwo powiedzieć - też mam takie myśli jak Ty, ale w końcu musi się udać. Oby ostatni mrozaczek okazał się szczęśliwy:)
Ona - śliczny suwaczek, gratuluję :)
Pyscek Tobie również gratuluję suwaczka:) Oby jak najwięcej nas zakładało takie suwaczki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry