reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny za kciuki, ale z mojej wizyty dziś nici :-( Przyszła ta wredna @ jakby nie mogła poczekać jeszcze jeden dzień :wściekła/y: A najgorsze jest to, że mam szwy i nie wiem co teraz zrobić...

Asita, proszę zmień mi termin wizyty na 8 kwietnia.
 
reklama
Dawno tutaj nie zaglądałam a tutaj takie super wieści;)

majka gratuluję zdrowego synusia w brzusiu :-D

zula_5 piekna betka GRATULACJE :)

Ja jutro idę na betę. Przyznam się że dzisiaj zrobiłam sikańca (11dpt zarodka 2 dniowego) i miałam tak gęsty mocz że nie chciał wsiąknąć :szok: chyba poleciał pierwszy strumień z resztkami luteiny? kurcze nie wiem dlaczego tak się stało. Zanim wsiąknęło (chociaż minimalnie bo dużo zostało) minęło jakieś 5 minut i oczywiście jedna kreseczka, także wydaje mi się że jutro idę tylko potwierdzić to co już wiem.
 
ENNI oj bo nastrzelam na tyłek, wiesz jak jest z sikańcami :angry: trzymam kciuki żeby beta była wysoka :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

KWIECIEŃ
1: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
2: Esiek - drugie spotkanie z dzidzią
2: Madzia 76 - badanie prenatalne
2: mmm... - wizyta przed crio
2: agulla 84 - podglądanko
2: Bziumelka - podglądanko
2: enni - wysoka beta
3: Jo.M - wizyta u immunologa
3: Anulla28 - udany transfer
3: Dove28 - pierwsze spotkanie z dzidzią
4: dorotav - podglądanko
4: _Infinity_ - wysoka beta
4: enni - wysoka beta
4: Juhasek87 - pierwsze spotkanie z dzidzią
7: dorotav - udany transfer
8: Bzibziok - kolejne spotkanie z dzidzią
8: Lilia -
wizyta dot. ustalenia dalszego planu działania
9: yplocka1 - histeroskopia
10: zula_5 - pierwsze spotkanie z dzidzią
11: Asita - wizyta kontrolna, zaopatrzenie w pozostałe zastrzyki
14: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią
15: Madzia 76 - kolejne spotkanie z dzidzią
25: montana8 - wizyta kontrolna przed 2 podejściem
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny

Lilia - No ta wredota zawsze przyjdzie wtedy kiedy nie trzeba. To najbliższy kolejny termin wizyty ustaliłaś już? A może z @ się wybierzesz na wizytę żeby przynajmniej pogadać. A jeszcze jedno to w tym cyklu działacie naturalne , co?

Zula - Wczoraj jeszcze chciałam się zapytać na forum tylko nie umiałam się zalogować:baffled: , co na te dobre informacje doktorek. Byłaś w ogóle u niego czy tylko receptę zabrałaś?

Enni - Nie martw się sikańcem bo często nie wychodzą. Zula np przy becie 90 miała 2 kreskę ledwo widoczną.

Kikifish , Olusia - Co tam słychać laseczki???
 
Jo.M. - zulcia mnie wygania, żebym jednak poszła :-) Chce pogadać o tej moje endometriozie i o tym leku Visanne. Boję się trochę tych skutków ubocznych, ale zobaczę co dr powie. Mam tylko nadzieję, że nie wpadnie na pomysł zbadania mnie :baffled: Ja od razu ustaliłam sobie dwa terminy ze względu na moją @ Kurcze brzuch mnie boli tak, że jeszcze nic konkretnego nie zrobiłam w pracy, nie potrafię się skupić przez ten ból. Myślałam, że po laparo będzie trochę lepiej, a tu dupa :no:
 
Lilia - No i dobrze , że Zula Cię wygania , też myślę , że warto się wybrać. Może by coś dało się przyspieszyć u Ciebie. Badaniem się nie przejmuj , nie raz już miałam podczas @. Nie cierpię tego ale cóż. Czekam zatem na wiadomości. Tablety jakieś sobie zapodaj na brzuch.
 
Jo.M - wiesz, że ja się sama lecze więc chciałam tylko receptę, hehe Byłam między pacjentkami. Lekarz powiedział tylko, że chce betę z 14dpt a ja mu mówię czy może być z 13 bo chcę zrobić dzisiaj:) powiedział, że ok i spytałjaka była w piątek - jak usłyszał to tylk opowiedzał, że dobra.
Lilia - podtrzymuje smsy - idź:) ja sobie visanne sama załatwiłam u innego gina:)
Mnie ciężko wysiedzieć w pracy. Jakoś tak męczą mnie wnętrzności... Ale dzisiaj przespałam pierwszą całą noc bo becie...
 
reklama
Zula - Właśnie zastanawiałam się czy będziesz dziś w pracy. :-) Jak przespałaś nockę to znaczy , że pierwsze emocje już opadły;-) A na wizytę kiedy jesteś umówiona ? Ciekawe czy coś już uda się zobaczyć:-). Tylko mi się w pracy nie stresuj , pełen luz pamiętaj.
 
Do góry