reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny tescik sikany zrobiony - kreska ciemniejsza niz wczoraj - niestety na betke musze czekac do poniedzialku ....

Co od objawow to podobnie jak wy - brzuch nadmuchany i pobolewaja jajniki od czasu do czasu...

A do tych jeszcze co sa przed testowaniem betki - mocno zaciskam kciuki....

No to czekamy na poniedziałek, to tylko potwierdzenie :)

Mam wyniki :) moja beta to 261 :)

Niepokorna, piękna betka, jupiii

Jogo, czekamy do 18,
 
Jogo, masz już wynik ? ja tu zaraz jajko zniosę, ciągle sprawdzam :happy2:

dzisiaj zrobiłam sobie badanie TSH wynik 1.65, za wysokie, ciekawe co na to doktorek ? w poniedziałek wizyta i pytanie czy nie za wysokie do crio ?
 
prevenit można brać bez badania - ja nie robiłam a kwas 5 mg jest na receptę , co do nazwy badania to nie pamiętam bo i tak nie będę robić teraz to już nie ma znaczenia .
 
W poniedzialek mam powtorzyc bete i progesteron i znow stres....a ogolnie to leki mam brac bez zmian...troche dziwnie estrofem 2×1 nadal mam brac...myslicie ze powinnam sama odstawic??
 
W poniedzialek mam powtorzyc bete i progesteron i znow stres....a ogolnie to leki mam brac bez zmian...troche dziwnie estrofem 2×1 nadal mam brac...myslicie ze powinnam sama odstawic??

w poniedziałek beta będzie jeszcze większa :-) co do estrofemu to bym sama nie odstawiała, lekarz wie co robi, hormonów nie odstawia się od tak sobie jak witamin jest to zbyt poważny lek.
 
reklama
Niepokorna nic nie rób bez konsultacji z lekarzem. Kwestia odstawienia leków lub zmiany ich dawkowania zależy zazwyczaj od rodzaju cyklu na jakim się podchodziło (ja jestem na sztucznym, bez owu i wiem że Estrofem i progesteron będę brała przez jakiś czas, nawet po pozytywnej becie).
 
Do góry