reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

labo75 a jakie pierw badanie trzeba byloby zrobic odnosnie tego enzymu? i kto to badanie moze zlecic? immunolog? zeby brac ten lek tzn Prewenit Intensiw?
 
reklama
Tak mysle moze warto porobic badania.... i przy okazji tez to... bo mze ja tez bede musiala brac wieksza dawke leku... hmmm.....

A mozna to i to brac bez badan?
 
Ostatnia edycja:
Infinity ja już 3 miesiące biorę kwas foliowy 5, jest na receptę ale skserowałam zalecenia z kliniki, zaniosłam do rodzinnego i teraz mi pielęgniarki wypisują bez problemu, nie muszę jeździć do kliniki. A skład prewenit Intensiv: 1 tabletka) zawiera: Kwas foliowy 0,8 mg, witamina B12 0,5 mg, witamina B6 3 mg, laktoza z mleka, celuloza mikrokrystaliczna, poliwinylopirolidon, stearynian magnezu, składniki otoczki: hydroksypropylometyloceluloza, glicerol, talk, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza, żółcień pomarańczowa.
 
Dziewczyny tescik sikany zrobiony - kreska ciemniejsza niz wczoraj - niestety na betke musze czekac do poniedzialku ....

Co od objawow to podobnie jak wy - brzuch nadmuchany i pobolewaja jajniki od czasu do czasu...

A do tych jeszcze co sa przed testowaniem betki - mocno zaciskam kciuki....
 
Zuzia czyli tak jak pisałam wcześniej beta to tylko formalność, cieszę się razem z Tobą :tak::-)

Fajnie by było gdyby ten rok skończył się dla wszystkich testujących pozytywnie:-):tak::-) szkoda, że Lilii się nie udało :-( ale z każdej reguły niestety są wyjątki.
 
Lilia cholernie mi przykro :(
Zuzia ciesze sie ze u ciebie krecha ciemnieje mamusiu. Kto jak kto ale ty sobie na to zasluzylas . Tak dlugo czekasz i w koncu 2 krechy:)
Dagnes mam nadzieje ze u ciebie bylo po prostu za wczesnie i to sie w pon potwierdzi.
Ja wynik mam po 6 ale nie robie sobie nadzieji bo nic mnie nie boli nawet piersi:( w brzuchu cos tam zakluje ale coraz zadziej. Mam takiego stresa ze mi niedobrze i pol nocy nie spałam . Ale coz musze to przezyc. Co do sikaczy tez mnie nigdy nie zawiodly ale postanowilam zaczekac na krew.
 
Dziewczynki gratuluję wysokich bet!
teraz czekamy za resztą :tak:
ja wróciłam od lekarza jest wszystko w porządku, dzidzka rośnie nawet nabiera kształtów:-D serducho biję :-) teraz mam kolejną wizytę w klinice tą prenatalną na 23 a u swojego prowadzącego 27 stycznia w mojego męża urodzinki;-)
Minni biorę kwas 5mg i jodid 100mg
 
reklama
Do góry