reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to bang! Po wielkich mordęgach jednak zadecydowalysmy z córą ze to będzie dziś. 17.01 oficjalnie zwalniam brzucha dla następnej Mamy😀
Olga, 3460g, okaz zdrowia😍
Mama wytyrana ale szczęśliwa☺️
Nooooo nareszcie, ileż można czekać 🤪
Gratuluje u dużo zdrówka dla Was dziewczynki 🎊🥂
 
Hej dziewczyny, jestem mega panikarą i proszę Was o pomoc.
W którym miejscu najlepiej wbijać te zastrzyki w brzuch? Pielęgniarki powiedziały mi pod pępkiem i tyle.
W centralnej części brzucha mam rozstępy, a tam raczej nie powinno się dawać zastrzyków, czy można więc trochę z boku? Biorę Bemfolę i Orgalutran ( który też kazano mi w brzuch, a na ulotce jest napisane, że najlepiej w udo). Kiedyś brałam Menopur czy Puregon i była na ulotce grafika gdzie konkretnie, a teraz nie ma nic.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem mega panikarą i proszę Was o pomoc.
W którym miejscu najlepiej wbijać te zastrzyki w brzuch? Pielęgniarki powiedziały mi pod pępkiem i tyle.
W centralnej części brzucha mam rozstępy, a tam raczej nie powinno się dawać zastrzyków, czy można więc trochę z boku? Biorę Bemfolę i Orgalutran ( który też kazano mi w brzuch, a na ulotce jest napisane, że najlepiej w udo). Kiedyś brałam Menopur czy Puregon i była na ulotce grafika gdzie konkretnie, a teraz nie ma nic.
Pozdrawiam
brałam na lewo i prawo od pępka
 
Do góry