reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale to zdecydowanie za szybko .. to jak 5 dpt 5 dniowca. Sprawdź najszybciej za 2 dni :)
A to nie za wcześnie test? Jednak 3dniowy Kropuś...
Ja bym spróbowała jeszcze w 12dpt. 3 dniowy zarodek później wychodzi, więc może teraz to jeszcze za wcześnie żeby beta wyszła.

Rozum mówi to co Wy, lekarz prowadząca też. Powtórzę na pewno w poniedziałek. Nie kumam tylko po co klinika chce te wyniki 7dpt. To stresujące :/
 
Tak, od 14dc biorę 0,6 fraxiparyne i Acard 150, w razie wystąpienia okresu Acard 75mg i bez zastrzyków.
Pierwsza ciąża nie była na lekach i doszłam do serduszka, druga obstawiona lekami i też klapa.
Dziewczyna ktora z clexane urodzila 3 dzieci - dopiero po 2 poronieniach zaszla i utrzymala ciaze - tez straty byly w okolicach 8 tyg.
A co mowi Ci lekarz ? Sugeruje jakies dodatkowe badania przed kolejnym staraniem? Tarczyce i hormony masz zbadane? Co masz zbadane na dzis?

Popatrz sobie na te strone o poronieniach bb: to baza info jakie badania robily dziewczyny w przypadku poronien

 
Mam porobione dosłownie wszystko co można zbadać i wszystko super poza tą trombofilią :-/
To jesli masz to absolutnie wszystko przebadane i wiadomo ze genetycznie nie jestescie obciążeni kariotypy ok, to moze faktycznie ivf i zbadac zarodki czy sa zdrowe. Jesli nie ma juz sie do czego przyczepic.
 
reklama
Witajcie Dziewczyny
Dawno mnie tu nie było… nasze starania o rodzeństwo zbliżają się ku końcowi
Po kolejnej już punkcji uzyskaliśmy 4 zarodki, po przebadaniu tylko jeden może być dopuszczony do zapłodnienia…, ale No właśnie występuje w nim jakaś mozaikowość, mamy podjąć decyzje czy chcemy spróbować go zapłodnić
Nie rozmawiałam jeszcze z lekarzem, tylko z genetykiem klinicznym, i się tak zastanawiamy nad tym wszystkim..
Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii, słyszałyście o takich ciążach ?
 
Do góry