reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ikasia - normalnie szczęka do ziemi mi opadła, trochę mi zajęło czasu zanim ją podniosłam :-D SERDECZNE GRATULACJE :tak::tak::tak:

Ile zarodków Ci podali?

Joasia2906 - Ty chyba crio masz za kilka dni. Czemu się nie chwalisz?
 
i ja się dopisuję :-)

21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
23 maja GizaS - podglądanie pęcherzyków
Maj kari75 - owocna stymulacja

Wrzesień ;Dagnes IV podejscie do crio
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF

06 czerwca masia123 - wizyta przed udanym crio
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
Ikasia super wynik! Też taki chcę! I dzięki za info o objawach, a raczej ich braku:-) Darii - Tobie również wielkie dzięki.

Sylwia to rzeczywiście straszna historia z tą dziewczyną. Biedna...
 
IKASIA - super!!!!
Dari - dziękuję
Giza - kurde już mi niedobrze jak pomyślę, że co drugi dzień trzeba będziena podglądanko jeździć. Strasznie mnie męczą takie wizyty. To moje pierwsze ivf i pierwsze podgldanko. Wczesniej doświadczyłam 3 nieudanych iui i jeżdzenia na monitoringi do Krakowa... To była męka. Teaz mam trochę bliżej:)
 
Lilia miałam podanego 1 zarodka:)

J tez jestem w szoku. wg moich obliczen biorac pod uwage poprzednie bety, dzisiaj myslalam ze bedzie wynik kolo 2000...a tutaj taka niespodzianka...mam nadzieje ze to oznacza ze dzidziuś jest silny:):)

Ja wrocilam do domu...i brzuch mnie troszke rozbolal...mam od czasu do czasu bardzo mocne skurcze....mam nadzieje ze to przez to ze macica się rozciaga....
 
reklama
Wklejam aktualny kalendarz, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :tak:

23 maja zula - podglądanie wielu pęcherzyków
23 maja GizaS - podglądanie wielu pęcherzyków

24 maja Darii - wysoka beta

28 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio
05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
06 czerwca masia123 - wizyta przed udanym crio
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
Wrzesień ;Dagnes IV podejscie do crio
 
Do góry