reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziś rano zaobserwowałam brudny, brązowy śluz. Czy to oznacza najgorsze?
Również plamilam ok 22dpt, nie znaleziono źródła plamienia, nie działo się nic zupełnie złego, ot jakiś krwiaczek się oczyścił. Zadzwoniłam (a raczej mąż dzwonił bo ja nie mogłam się uspokoić) do kliniki, lekarz kazał przyjechać na wizytę kolejnego dnia, zwiększył dawkę proga, kazał leżeć, zabronił współżyć. Zaraz rozwiązanie :)
Plamienie nie musi oznaczać najgorszego, występuje bardzo powszechnie w tym 3 tygodniu po transferze. Ale dla własnego spokoju - umów się na wizytę. Mnie wtedy ogarnęła panika, po prostu sparaliżował mnie strach, byłam pewna, ze już po wszystkim. Koszmarne uczucie ☹️☹️☹️
 
reklama
@Bolilol testowałaś już coś czy twardo czekasz do 7dpt?
Interested Kevin Nash GIF
 
Również plamilam ok 22dpt, nie znaleziono źródła plamienia, nie działo się nic zupełnie złego, ot jakiś krwiaczek się oczyścił. Zadzwoniłam (a raczej mąż dzwonił bo ja nie mogłam się uspokoić) do kliniki, lekarz kazał przyjechać na wizytę kolejnego dnia, zwiększył dawkę proga, kazał leżeć, zabronił współżyć. Zaraz rozwiązanie :)
Plamienie nie musi oznaczać najgorszego, występuje bardzo powszechnie w tym 3 tygodniu po transferze. Ale dla własnego spokoju - umów się na wizytę. Mnie wtedy ogarnęła panika, po prostu sparaliżował mnie strach, byłam pewna, ze już po wszystkim. Koszmarne uczucie ☹️☹️☹️
Wizyta dopiero w sobotę.
Doszedł mi ból brzucha :(
 
Też mi się zdarzył. Pierwszy raz jeszcze przyjmowałam cyclogest😏wytłumaczyłam to sobie podrażnieniem podczas aplikacji. drugi to wg było dziwne bo zaplamiłam dosłownie godzinę po wizycie na której miałam tylko USG przez brzuch. Lekarz stwierdził że mogło po prostu pęknąć naczynko😏
Też przyjmuję Cyclogest. Do tego Duphaston i Prolutex.
 
reklama
Do góry