reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja robiłam sikance 5 dnia i coś tam było widać, 6 dnia robiłam betę (powinnam 7 dla kliniki ale to sobota była) I było niecałe 30.
Ja niecierpliwa to bym dłużej nie wytrzymała 🫢😂
 
Dziewczyny, podbijam jeszcze pytanie o Accofil i wasze doświadczenia :( Ktoś, coś?
Wiesz co kochana , wydaje mi sie , że czułam sie zupełnie normalnie , nie miałam ani problemów z wkuwaniem a ni tym bardziej żadnych zbędnych dolegliwości , nic takiego nie zaobserwowałam ... z tego co kojarzę to @Ruda08 tez miała podany accofil ? ( chyba , że sie mylę ) jak u Ciebie z tym lekiem ?
 
reklama
Do góry