reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej @Ruda08 :) Czy możesz mnie wpisać na transfer na piątek? Podchodzę na chłodno, ale więcej we mnie rezygnacji niż nadziei. Ilość leków mnie przeraża. Doktor próbuje farmakologicznie walczyć z moją metryką urodzenia. Jakoś tak myślę, że skoro ostatnio był biochem, czyli w rozumieniu kliniki sukces, to statystycznie patrząc teraz będzie klapa 🤦🏼‍♀️ Tak, wiem, loteria, wiem, wiem…
Trzymam tymczasem mocno kciuczki za wszystkie punkcje, transfery, bety i wizyty brzuszkowe. Jestem myślami z Wami dziewczyny. Mało się udzielam, bo jakoś nie czuję się na siłach.
Każda z nas ma chwilę zwatpienia i czuje się bezsilnie w tym wszystkim. To bardzo ciężki dla nas czas psychicznie.. ale musimy być silne dla spelnienia tych naszych marzeń.
Czasem trzeba poprostu się zaszyc w samotni i popłakać, później wyjdzie słońce 💚
 
Hej @Ruda08 :) Czy możesz mnie wpisać na transfer na piątek? Podchodzę na chłodno, ale więcej we mnie rezygnacji niż nadziei. Ilość leków mnie przeraża. Doktor próbuje farmakologicznie walczyć z moją metryką urodzenia. Jakoś tak myślę, że skoro ostatnio był biochem, czyli w rozumieniu kliniki sukces, to statystycznie patrząc teraz będzie klapa 🤦🏼‍♀️ Tak, wiem, loteria, wiem, wiem…
Trzymam tymczasem mocno kciuczki za wszystkie punkcje, transfery, bety i wizyty brzuszkowe. Jestem myślami z Wami dziewczyny. Mało się udzielam, bo jakoś nie czuję się na siłach.
Bierzesz 2 kropeczki ? 😁
 
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze transfery, bety i piękne serduszka❣️🥰
Wróciłam do pracy po urlopie i nie ogarniam życia.
Mam wynik histopatologiczny z histeroskopi, jest ok. Ale, nie oznaczyli mi cd138. Jestem zła. Bo teraz będę musiała robić oddzielnie biopsję. Nosz kurde! Muszę teraz zapisać się na to w klinice. Od razu zrobię też ureaplasme, aby zobaczyć czy ja wyleczyłam.
Z dobrych wieści, to końcem października mam wizytę u dr Ludwina w Krakowie.
3 lekarzy wykluczylo macicę dwurożna, ale ja to muszę potwierdzić na 200%.
Muszę zrobić też trochę genetyki.
Kusi mnie, aby podejść do transferu w grudniu. Jeśli byłoby wszystko ok. Ale sama nie wiem.
Trzymam się dzielnie zdrowej diety i ćwiczeń.
Ale jestem już zmęczona. Chciałabym zjeść karpatkę i kebaba. To wszystko przez okres. Będzie lada dzień.
 
Dziewczyny wracam już,miałam tylko jedną komórkę,nie wiadomo nawet czy dojrzała.Jutro mam zadzwonić i dowiedzieć się więcej.Dla mnie była to ostatnia nadzieja.Z 5 pęcherzyków byla 1 tylko komórka,reszta były to puste pęcherzyki wypełnione płynem.Tak więc nie spodziewam się niczego dobrego.
 
Dziewczyny wracam już,miałam tylko jedną komórkę,nie wiadomo nawet czy dojrzała.Jutro mam zadzwonić i dowiedzieć się więcej.Dla mnie była to ostatnia nadzieja.Z 5 pęcherzyków byla 1 tylko komórka,reszta były to puste pęcherzyki wypełnione płynem.Tak więc nie spodziewam się niczego dobrego.
Hej glowa do góry, tydzień temu byłam w tym samym stanie co Ty, zero nadzieji..A jednak.
Lekarz coś powiedział na ten temat?
 
Zrobiony następny posiew.
Ujemny
Uwagi do badania:
Z badanego materiału wyhodowano mikroflorę kolonizującą błonę śluzową pochwy. Grzybów drożdżopodobnych nie wyhodowano.
W środę wizyta :)
 
reklama
Tak ,mała iskierka sie tli nadzieji.Tak samo sytuacja u mnie,jak u ciebie.A ty wiedziałaś czy masz dojrzałą komórkę po punkcji?
Nie, dopiero się dowiedziałam jak dostałam raport od embriolog. Podejrzewam że lekarz jak dzwonił to wiedział ale nawet nie pomyślałam żeby zapytać, jedynie powiedział że się zapłodniła i walczy. Mimo że tylko jedna miała 100%
 
Do góry