reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bozeee no chudzina 🙉a jak się czujesz ? ❤️
Taaaakaaa ze mnie kruszynka zlepiona z 78 kg 🤣 dobrze ze człowiek chociaż wysoki się urodził 😂😂😂

Synuś rośnie w 56 centylu , zgaga męczy - pewnie futrzane dziecię sie urodzi 😄.
Naprawdę nie mam na co narzekać 🤪 , oprócz tego że Bożenę coraz ciężej doprowadzić do porządku 😂

A Ty kiedy wracasz po rodzeństwo ? Już się chyba narobiłaś 🤣😉🥳
 
Ja jednak nie idę na betę w środę :p Olśniło mnie, że schodzę z nocy i nie będzie mi się chciało jeszcze popitalać półprzytomna do labo ;)
 
Taaaakaaa ze mnie kruszynka zlepiona z 78 kg 🤣 dobrze ze człowiek chociaż wysoki się urodził 😂😂😂

Synuś rośnie w 56 centylu , zgaga męczy - pewnie futrzane dziecię sie urodzi 😄.
Naprawdę nie mam na co narzekać 🤪 , oprócz tego że Bożenę coraz ciężej doprowadzić do porządku 😂

A Ty kiedy wracasz po rodzeństwo ? Już się chyba narobiłaś 🤣😉🥳
hahhaha ja 72 bez ciąży i 158 w kapeluszu także ten 😂 hahah Bożena się nie przejmuj w szpitalu ogolą jak będzie trzeba 😂😂😂no pewnie że się narobiłam już dwa miesiące to chyba starczy 😂cały czas wałkuje temat z Grzeskiem ale nie mam żadnych konkretów 🤦
 
hahhaha ja 72 bez ciąży i 158 w kapeluszu także ten 😂 hahah Bożena się nie przejmuj w szpitalu ogolą jak będzie trzeba 😂😂😂no pewnie że się narobiłam już dwa miesiące to chyba starczy 😂cały czas wałkuje temat z Grzeskiem ale nie mam żadnych konkretów 🤦
Mamy weekend 😂 także tennnn .. zaszantażuj 😂 zaproponuj co nieco, upij 😂 wymyśl coś 😂😂
 
reklama
Do góry