reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziś też brałam chwilę przed badaniem progesteron ale nie będę może panikowac i brać prolutex bo niby nie spać poniżej 20 od jutro muszę brać prolutex bo zawsze po transferze leci mi progesteron na dół
 
Jestem na cyklu sztucznym
Wcale progesteron Ci nie musiał spaść, jest on wydzielany skokowo, prawdopodobnie zbadany kilka godzin wcześniej/później byłby wyższy. Tak jak koleżanka napisała- jak dołożysz to raczej nie zaszkodzisz, ale 20 to tez jak najbardziej ok wynik. Pamietam jak mnie ginekolog w ciąży opiernicz, ze niepotrzebnie ten progesteron badam, a ja byłam na tym punkcie przewrażliwiona i tez wynik poniżej 20 mnie niepokoił, on na to odpowiadał, ze i wynik 14 jest ok. To zależy od organizmu każdej kobiety, niektóre maja z natury wysoki i ładnie rośnie, u mnie z tym zawsze słabo. Choć jak już byłam w ciąży to wyniki miałam i po 140 ng 😳
 
No ja 2 dni temu miałam 86.900 ng A dziś 20.900ng Dziś nie będę już brać więcej bo nie m sensu ale jutro w klinice jeszcze zbadam progesteron i zobaczymy jaki wyjdzie
 
Szczerze to nie zaobserwowałam .. u mnie dużo zależało od leków 🤷🏼‍♀️
Hej,
Ogromne gratulacje, piękny wynik i oby tak dalej. To na jakich lekach i dawkach ten sukces? Ile zarodków uzyskaliście? (przepraszam jeśli przegapiłam info) A jakie leki i dawki w Twoim przypadku totalnie nie dały "dobrych" zarodków? Jestem przed trzecia procedura, pierwsza w normie ale zarodki nie dały ciąży, a w drugiej inne leki, punkcja później (bo weekend) i klapa. Teraz po 3mcach supli i dhea moje amh z 3 wzrosło na 5.27🤔. Zastanawiam się jakie leki dostanę.../w którym dniu miałaś punkcję i ile komórek uroslo? Będę ogromnie wdzięczna za Twoja odpowiedź i życzę radości do nieba, spokojnej i szczęśliwej ciazy🥰🥰 pozdrowienia
 
Nie myśl co by było gdyby .. to tylko człowieka zdołuje. Patrz na dobrą stronę, nie transferujesz tych zarodków. Zawsze to lepsze niż strata samoistna albo co gorsza życie z wiedzą, że dziecko urodzi się chore.
Jaki masz teraz plan ? Spotkanie z genetykiem ?

Ja mam teraz accofil i heparynę. Miałam jeszcze intralipid ale nie wzięłam go ;)
Po którym nieudanym transferze zalecają accofil?? Do kiedy się go przyjmuje?
 
reklama
Do góry