reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To tabelka z przyrostem bet po transferze zarodków. Tak jak wyżej napisała jedna dziewczyna „to tylko statystyka”. Nie martw się! Powtórz bete pojutrze i zobacz czy rośnie.

Poza tym kiedy masz lekarza? :) Masz jakieś plamienia albo inne dolegliwości?
 

Załączniki

  • IMG_5879.png
    IMG_5879.png
    411,5 KB · Wyświetleń: 39
Ani plamień ani nic innego. Lekarz kazał przyjechać miesiąc po transferze (24 czerwca). W środę znowu pojadę na betę, ale coś tak czuję, że nic z tego nie będzie.
 
Dzwoniłam tam muszę w środę bo tylko wtedy z rana umawiają do sydora
I super ! Bądź bardzo przekonująca i bardzo ładnie proś 🤭 u mnie to zadziałało na tyle , ze znaleźli mi nawet termin na ten sam dzień , ale musiałam odmówić bo miałam 7 godzin drogi z domu wiec bym nie zdążyła , ale Pani się przejęła na tyle , ze potem sama oddzwoniła , ze jedna luka na za 3 dni jest ☺️ wiec trzymam kciuki ✊🏻
 
I super ! Bądź bardzo przekonująca i bardzo ładnie proś 🤭 u mnie to zadziałało na tyle , ze znaleźli mi nawet termin na ten sam dzień , ale musiałam odmówić bo miałam 7 godzin drogi z domu wiec bym nie zdążyła , ale Pani się przejęła na tyle , ze potem sama oddzwoniła , ze jedna luka na za 3 dni jest ☺️ wiec trzymam kciuki ✊🏻
Tylko ja tak z dnia na dzień też nie mogę bo pracuje w czerwcu mogę tylko 19 i 28 a jak nie to na lipca się umowie ps u mnie w pracy trudno z wolnym bo mc wcześniej robią grafik
 
Hej dziewczyny,
Może zabrzmi to dziwnie, ale kto w pierwszej kolejności kierował Was do immunologa. Skąd się immunolog pojawił u was na drodze starania się o dziecko. Słyszę, czytam o tym jak po zaleceniach immunologa kobiety zachodziły lub utrzymywały ciąże i zostawały mamami, ale moj ginekolog nigdy nawet nie napomknął o immunologu. Nigdy nie udało mi się zajść w ciąże i teraz dopiero zaczynam z invitro. Czekam na wyniki genetyczne zarodków i może w lipcu będę miała pierwszy transfer jeśli wyniki gen. wyjdą ok.
mi po 2 nieudanej probie zaproponowal ginekolog. Ale u nas zarodki byly zbadane, wiec wiedzielismy na 100%, ze to nie one tylko jakis inny problem. Mialam "zalatwic " immunologa i zrobic histeroskopie przed 3 proba. Udana :)
 
reklama
Do transferu to jeszcze troche, ale już bliżej niż dalej, u mnie jest problem genetyczny i musimy jeszcze przebadać zarodki.
Mam 34 lata więc wszystko możliwe i po 30 -tce😅😅 ale sama jestem w szoku, oby tylko dobrze się wszystko zakonczyło.
Super! Ja tez badałam zarodki i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam ze 3 na 4 okazały się dobre:) u mnie wynik badania zarodków był po 2 tygodniach wiec szybciutko, a ja się tez cieszę ze transfer miałam odroczony bo po punkcji trochę dochodziłam do siebie. Trzymam kciuki za zarodeczki:)
 
Do góry