reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Ania.Wiosenka będzie dobrze 🥰

@LU36 trzymam kciuki za bete ✊✊

Mi się w nocy załączył tryb stres 🙈 krew oddana, czekam na wyniki. Po krótkim zwolnieniu wracam dziś do pracy 😅
Dzięki Kochana! Liczę ze moje bolące piersi i poranne urocze odczucia żołądkowe są dobrym znakiem co do dzisiejszej bety:) krew oddana trza czekać do 17tej…a za Ciebie trzymam mocne kciuki, który to DPT będzie?
 
reklama
Dzięki Kochana! Liczę ze moje bolące piersi i poranne urocze odczucia żołądkowe są dobrym znakiem co do dzisiejszej bety:) krew oddana trza czekać do 17tej…a za Ciebie trzymam mocne kciuki, który to DPT będzie?


Mnie piersi też bolą, ale przy takiej ilości leków to trochę się nie dziwię 😅
U mnie będzie 6 DPT. A u Ciebie, bo nie wiem czy pisałaś 🫣
 
Ja już mam druga weryfikację bety, pierwsza miałam w 10 dpt, teraz już jestem teoretycznie w 5+5 tygodniu ciąży czyli 20 dpt. Liczę ze jeśli wszystko się dobrze rozwija to będzie jutro coś widać na USG. Mnie piersi zaczęły bolec i się powiększać dopiero jakies 2-3 dni temu. Pierwsze dwa tygodnie po transferze to głownie różne bóle brzucha i krzyża. I w okolicach testowania miałam pierwsze dni ze rano mi było lekko niedobrze
 
Ja już mam druga weryfikację bety, pierwsza miałam w 10 dpt, teraz już jestem teoretycznie w 5+5 tygodniu ciąży czyli 20 dpt. Liczę ze jeśli wszystko się dobrze rozwija to będzie jutro coś widać na USG. Mnie piersi zaczęły bolec i się powiększać dopiero jakies 2-3 dni temu. Pierwsze dwa tygodnie po transferze to głownie różne bóle brzucha i krzyża. I w okolicach testowania miałam pierwsze dni ze rano mi było lekko niedobrze

W tak razie trzymam mocne kciuki żeby pięknie się wszystko rozwijało ✊
 
reklama
Do góry