reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W sumie pobrali 8 komórek z tego 6 zapłodnili. W piątej dobie transfer jedynej jak się okazało blastki.
Reszta nie przetrwała szóstej doby. nie mamy nic zamrożone wiec pozostaje nam podejść jeszcze raz i oby się udało. Niestety całą procedurę musimy płacić 100 %.
W pierwszym podejściu ciąża biochemiczna.
my tylko mamy refundacje na leki a pozostalosc tez placimy w 100%
 
reklama
Hej dziewczyny ostatnio byłam u immunologa po nieudanym 4 transferze zalecił mi immunoglobuliny i mówił że mogę też się zaszczepić limfocytami pulowanymi co o tym myslicie Jest to bezpieczne i skuteczne
Ja się szczepiłam limfocytami męża A potem pullowanymi.
Czy to bezpieczne nie powiem, ogólnie metoda bardzo kontrowersyjna. Każdy musi sam podjąć decyzję.
 
Dziewczyny jak miałyście transfer na cyklu sztucznym to jaki miałyście poziom progesteronu w dniu transferu? Ja mam transfer jutro, dziś badałam progesteron na zlecenie kliniki i wyszedł 13,9. Nie za niski? Ja na naturalnym cyklu po owulacji mam zazwyczaj poziom 20-24…wiem ze jak coś to jutro mi dołożą jeszcze większa dawke ale jestem ciekawa czy jest jakiś optymalny poziom..?
 
Dziewczyny jak miałyście transfer na cyklu sztucznym to jaki miałyście poziom progesteronu w dniu transferu? Ja mam transfer jutro, dziś badałam progesteron na zlecenie kliniki i wyszedł 13,9. Nie za niski? Ja na naturalnym cyklu po owulacji mam zazwyczaj poziom 20-24…wiem ze jak coś to jutro mi dołożą jeszcze większa dawke ale jestem ciekawa czy jest jakiś optymalny poziom..?
Ja dzień przed transferem nie badałam ale 7 dpt z dodatnia beta miałam 5 i jakoś po zwiększeniu dawki progesteronu ciąża dalej się rozwija
 
reklama
Dziewczyny jak miałyście transfer na cyklu sztucznym to jaki miałyście poziom progesteronu w dniu transferu? Ja mam transfer jutro, dziś badałam progesteron na zlecenie kliniki i wyszedł 13,9. Nie za niski? Ja na naturalnym cyklu po owulacji mam zazwyczaj poziom 20-24…wiem ze jak coś to jutro mi dołożą jeszcze większa dawke ale jestem ciekawa czy jest jakiś optymalny poziom..?
Mi nie badali w dniu transferu
 
Do góry