reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jutro mam punkcje a dzisiaj stan podgoraczkowy 😞 wiecie czy mogę przyjąć jakieś leki typu apap, paracetamol?
Niestety jest niedziela i nie mam jak się skontaktować z moją panią doktor
 
Dziewczyny jutro mam punkcje a dzisiaj stan podgoraczkowy 😞 wiecie czy mogę przyjąć jakieś leki typu apap, paracetamol?
Niestety jest niedziela i nie mam jak się skontaktować z moją panią doktor
Wg mnie nawet powinnaś. Ja w trakcie stymulacji miałam zapalenie pęcherza i brałam monural Nospe i paracetamol i osłonowego antybiotyk w trakcje punkcji. Lepiej zeby zwalczyć infekcje i gorączkę niz zeby z nia isc na punkcję. Ale finalnie anestezjolog będzie musiał Cię ocenić jeśli bedziesz się złe czuła.
 
Ja natomiast mam punkcję we wtorek a od wczoraj mam mdłości i trochę się martwię czy nie jestem przestymulowana bo biorę maksymalną dawkę Ovaleap. Cały czas leżę bo jak wstaje to mnie mdli. Pierwszym razem tak nie miałam dlatego teraz to dla mnie dziwne
 
Ja natomiast mam punkcję we wtorek a od wczoraj mam mdłości i trochę się martwię czy nie jestem przestymulowana bo biorę maksymalną dawkę Ovaleap. Cały czas leżę bo jak wstaje to mnie mdli. Pierwszym razem tak nie miałam dlatego teraz to dla mnie dziwne
Ja miałam w sobotę, odkąd brałam zastrzyki to odbijało mi się co chwile mdliło mnie ale jakoś tak wszysyko spoko. Odroczyli mi o miesiąc transfer poniewaz miałam 18 pęcherzyków i jest podejrzenie hiperstymulacji . Wczoraj po punkcji ciężko mi się chodziło natomiast dzisiaj się czuje bardzo dobrze .
Jeśli to Twoja pierwsza punkcja to się nie stresuj ! Ja się naczytałam dużo a było „bardzo przyjemnie” , 20 min po wybudzeniu wrocilam do męża :)
 
Ja natomiast mam punkcję we wtorek a od wczoraj mam mdłości i trochę się martwię czy nie jestem przestymulowana bo biorę maksymalną dawkę Ovaleap. Cały czas leżę bo jak wstaje to mnie mdli. Pierwszym razem tak nie miałam dlatego teraz to dla mnie dziwne
A ile pęcherzyków miałaś na ostatnim USG? Ja miałam 21 i ani razu niby ginekolog nie wspomniał o hiperstymulacji ale 3-4 ostatnie dni przed punkcja i kilka dni po nie czułam się jakoś wybitnie. Tylko mnie się nałożyło na to zapalenie pęcherza do kompletu. Głownie wzdety brzuch i boleści rożnego rodzaju w brzuchu. Najgorzej było jak szlam do toalety, zmiany ciśnienia tam w środku to był koszmar dla mnie, zwijałam się w pół…
 
A ile pęcherzyków miałaś na ostatnim USG? Ja miałam 21 i ani razu niby ginekolog nie wspomniał o hiperstymulacji ale 3-4 ostatnie dni przed punkcja i kilka dni po nie czułam się jakoś wybitnie. Tylko mnie się nałożyło na to zapalenie pęcherza do kompletu. Głownie wzdety brzuch i boleści rożnego rodzaju w brzuchu. Najgorzej było jak szlam do toalety, zmiany ciśnienia tam w środku to był koszmar dla mnie, zwijałam się w pół…
 
Ja miałam w sobotę, odkąd brałam zastrzyki to odbijało mi się co chwile mdliło mnie ale jakoś tak wszysyko spoko. Odroczyli mi o miesiąc transfer poniewaz miałam 18 pęcherzyków i jest podejrzenie hiperstymulacji . Wczoraj po punkcji ciężko mi się chodziło natomiast dzisiaj się czuje bardzo dobrze .
Jeśli to Twoja pierwsza punkcja to się nie stresuj ! Ja się naczytałam dużo a było „bardzo przyjemnie” , 20 min po wybudzeniu wrocilam do męża :)
to moja druga stymulacja i punkcja, pierwsza tez przebiegła szybko i przyjemnie 😉 tylko teraz pod koniec już zle sie czuje. Mam 10 pęcherzyków co jest hitem przy moim AMH 0.7 ale właśnie ze względu na to stymulujemy się maksymalnie. No i nie wiem czy w takim przypadku jest ryzyko hiperstymulacji, oby nie.
 
reklama
Ja dwa dni przed punkcja miałam 14, debiut punkcji 18. Nie znam się za bardzo na tym bo jestem świeża w tym wszystkim ale myślę że to może być hiperstymulacja i przez to się złe czujesz . Ja troszkę byłam w szoku bo nastawiłam się ze w czwartek będę mieć transfer ale jeśli miałoby to zaszkodzić to lepiej poczekac .
 
Do góry