reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Caro♤♤♤♤ jak tam ??? Coś mnie ominęło czy dalej w dwupaku???
Wszystkie tu jak na szpilkach siedzimy i czekamy na twoje szczęście i zwolnienie brzuszka dla @Coffe18 ❤️❤️❤️




Aaaaa ja już rozumiem ... Ty czekasz na sobotę i transfer @Coffe18 ( liczę że będzie w sobotę ) ty rodzisz swoje szczęście , a jej w tym czasie będą transferować jej szczęście 😍😍😍
No i wyszło szydło z worka ... W takim razie Wybaczamy ❤️❤️❤️
 
reklama
Ahh dziewczyny.. wykończyć się można 🤯
Dzisiaj 8 dpt 3 dniowca, teoretycznie dzisiaj powinien być okres. Jestem na cyklu naturalnym z dodatkowym lutinusem 2x2.
Dzisiaj na wkładce zauważyłam brzoskwiniowe albo cappuccino resztki lutinusa. Niby wiem, że lutinus się utlenia i może być taki kolor albo po prostu sobie drasnęłam. Allleeee człowiek stary i „mądry” 🤯. Wszystko już mnie boli i mój humor z rewelacyjnego zmienił się w grobowy 😑😑😑
 
Dzwonili z laboratorium, w 5 dobie mamy 3 blastocysty i im dzisiaj robią biopsje i do badania. Dwa zarodki są trochę wolniejsze, ale jutro, jesli wszystko będzie dobrze to tez powinny osiagnac stadium blastki i one tez do badania. Wiec mamy minimum 3 a maksimum 5. Jestem w pozytywnym szoku, myślałam ze w moim wieku to jeden będzie sukcesem🙈
 
Wyniki będą pod wieczór. Betę już robiłam 4 i 2 dni temu, ale ta dzisiejsza będzie brana pod uwagę przez lekarza. Jak wy sobie radzicie ze stresem? Bo ja kiepsko, nie mogę spać i ryczę z byle powodu. Masakra jakaś🙈
Też tak miałam .... Dalej mam 🙈 jak poczuje małego to też ryczę ... Oglądam tv i płacze ... Spokojnie ❤️❤️ będzie pięknie ❤️
 
Ahh dziewczyny.. wykończyć się można 🤯
Dzisiaj 8 dpt 3 dniowca, teoretycznie dzisiaj powinien być okres. Jestem na cyklu naturalnym z dodatkowym lutinusem 2x2.
Dzisiaj na wkładce zauważyłam brzoskwiniowe albo cappuccino resztki lutinusa. Niby wiem, że lutinus się utlenia i może być taki kolor albo po prostu sobie drasnęłam. Allleeee człowiek stary i „mądry” 🤯. Wszystko już mnie boli i mój humor z rewelacyjnego zmienił się w grobowy 😑😑😑
Trzymam mocno ✊✊✊✊ musi być dobrze ✊✊✊
 
reklama
Wyniki będą pod wieczór. Betę już robiłam 4 i 2 dni temu, ale ta dzisiejsza będzie brana pod uwagę przez lekarza. Jak wy sobie radzicie ze stresem? Bo ja kiepsko, nie mogę spać i ryczę z byle powodu. Masakra jakaś🙈
Odciąganie myśli. Mi pomogło kupienie psa :) Ale może być wciągająca książka, serial. Trzymam kciuki :)
 
Do góry