reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To USG z dziś.
Kurczę wyglada na puste jajo 😞
ja miałam 1,6 cm pęcherzyk i byl obraz jak u Ciebie 😩 już wtedy moja lekarka powiedziała ze No nie wyglada to tak jak powinno byc …
Odczekałam tydzień … pęcherzyk urósł … niestety w środku czarno 😞
Skończyło się na łyzeczkowaniu 😒

Odczekaj faktycznie ten tydzień …
Wtedy będziesz miała pewność .

sciskam ♥️
 
reklama
Dziewczyny dostałam chyba infekcji po luteinie... Wiecie co bym mogła wziąść zapobiegawczo po tym transferze dziś dopiero 6dp.
Ogólnie tylko mnie sczypie trochę bez żadnych upławów czy jakiegoś zapachu brzydkiego...
Przepraszam, za takie pytanie.. ale może, któraś była w podobnej sytuacji.

Mam w domu lakcid intima ale to chyba probiotyk.
 
Dziewczyny dostałam chyba infekcji po luteinie... Wiecie co bym mogła wziąść zapobiegawczo po tym transferze dziś dopiero 6dp.
Ogólnie tylko mnie sczypie trochę bez żadnych upławów czy jakiegoś zapachu brzydkiego...
Przepraszam, za takie pytanie.. ale może, któraś była w podobnej sytuacji.

Mam w domu lakcid intima ale to chyba probiotyk.


Widziałam w opisie leku, że ma bakterie kwasu mlekowego wiec myślę, że nie powinno zaszkodzić. Pewnie podrażniłaś przez aplikację leków. Ale ciezko mi powiedzieć nigdy nie miałam takiej sytuacji ani infekcji żadnej. Może zadzwoń do kliniki i spytaj ?
 
Widziałam w opisie leku, że ma bakterie kwasu mlekowego wiec myślę, że nie powinno zaszkodzić. Pewnie podrażniłaś przez aplikację leków. Ale ciezko mi powiedzieć nigdy nie miałam takiej sytuacji ani infekcji żadnej. Może zadzwoń do kliniki i spytaj ?
Oni przez telefon nie udzielają żadnych informacji 🥴 może jutro tu do mojego ginekologa skoczę i zapytam.
 
Dziewczyny dostałam chyba infekcji po luteinie... Wiecie co bym mogła wziąść zapobiegawczo po tym transferze dziś dopiero 6dp.
Ogólnie tylko mnie sczypie trochę bez żadnych upławów czy jakiegoś zapachu brzydkiego...
Przepraszam, za takie pytanie.. ale może, któraś była w podobnej sytuacji.

Mam w domu lakcid intima ale to chyba probiotyk.
po luteinie najczęściej są infekcje
 
Kurczę wyglada na puste jajo 😞
ja miałam 1,6 cm pęcherzyk i byl obraz jak u Ciebie 😩 już wtedy moja lekarka powiedziała ze No nie wyglada to tak jak powinno byc …
Odczekałam tydzień … pęcherzyk urósł … niestety w środku czarno 😞
Skończyło się na łyzeczkowaniu 😒

Odczekaj faktycznie ten tydzień …
Wtedy będziesz miała pewność .

sciskam ♥️
Beta z dziś 11531 czyli już powinien być zarodek i serduszko a tu kapa.
 
U nas jest problemem jest czynnik męski, dlatego moja durna głowa sobie to tłumaczy tak, że skoro medycyna pomoże nam wybrać najlepsze komórki i jeśli uda nam się uzyskać zarodek, to powinno pójść z górki skoro ja jestem zdrowa... Ale pewnie nie powinnam tego zakładać, bo po drodze może się przydarzyć milion innych rzeczy... Strasznie to frustrujące, że niektórym wiele rzeczy przychodzi tak łatwo, a inni muszą o to walczyć :(
U nas również czynnik męski, w styczniu pierwszy raz podchodzimy do invitro
 
Matko. Dziewczyny po punkcji czułam sie prawie że super ale byłam na przeciwbolowcach😉 a teraz mam takie gazy że mam wrażenie że za chwilę brzuch mi pęknie i ból oczywiście straszny. Aż męża do apteki wysłałam po coś na wzdęcia 😂
 
U nas jest problemem jest czynnik męski, dlatego moja durna głowa sobie to tłumaczy tak, że skoro medycyna pomoże nam wybrać najlepsze komórki i jeśli uda nam się uzyskać zarodek, to powinno pójść z górki skoro ja jestem zdrowa... Ale pewnie nie powinnam tego zakładać, bo po drodze może się przydarzyć milion innych rzeczy... Strasznie to frustrujące, że niektórym wiele rzeczy przychodzi tak łatwo, a inni muszą o to walczyć :(
U nas podejście do ivf też przez czynnik męski, a jednak wyszło, że moje komórki też są do doopy. A miałam też takie założenie, że pójdzie z górki i będziemy mieć dużo zarodków bo moje badania wszystkie dobre.
 
reklama
Hej dziewczyny dostałam wynik poszerzonej biopsji endometrium byłam.dzis u immunologa powiedział że wyniki nie są zle mam podwyższone cd 4 do 15 jest normą ja mam 16 inne wyniki są okej wycofał mi z transferu encorton i zapisał acard do tego wlew z accofilu domacicznie 5 dni przed transferem i kontynuacja po pół ampułki co 72 h od 2 dnia po transferze i neoparin 40 jeśli teraz się nie uda to zostają wlewy z immunoglobuliny czy któraś z Was Mama i podniesione cd4 i się udało bez wlewu
 
Do góry