reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie nie ciekawie. :-( dziś 26dpt i jest pęcherzyk z pęcherzykiem zoltkowym ale nic po za tym. Lekarz mówi że jakiś zarys zarodka może przy ściance jest ale nie jest pewien.za tydzień kolejna wizyta i już musi być serduszko. .dziś pęcherzyk 1.5cm . Miał ktoś podobnie ? Jak to się zakończy ? Już nie mam jakoś nadzieii
 
reklama
U mnie nie ciekawie. :-( dziś 26dpt i jest pęcherzyk z pęcherzykiem zoltkowym ale nic po za tym. Lekarz mówi że jakiś zarys zarodka może przy ściance jest ale nie jest pewien.za tydzień kolejna wizyta i już musi być serduszko. .dziś pęcherzyk 1.5cm . Miał ktoś podobnie ? Jak to się zakończy ? Już nie mam jakoś nadzieii
Blastka była podawana ??
Ogólnie czeka się do 36 dpt , więc jeszcze masz chwilę. Naprawdę przy tak młodej ciąży, nawet jeden dzień daje duże rożnice. Dziś nie ma A jutro już jest. No i ważna jest jakoś sprzętu. Jak jest pecherzyk zółtkowy to jest nadzieja ;)
Musisz niestety się uzbroić w cierpliwość i ten tydzień poczekać.
 
U mnie nie ciekawie. :-( dziś 26dpt i jest pęcherzyk z pęcherzykiem zoltkowym ale nic po za tym. Lekarz mówi że jakiś zarys zarodka może przy ściance jest ale nie jest pewien.za tydzień kolejna wizyta i już musi być serduszko. .dziś pęcherzyk 1.5cm . Miał ktoś podobnie ? Jak to się zakończy ? Już nie mam jakoś nadzieii
u mnie w 26dpt dopiero co majaczył zarodek, nawet nie szło go zmierzyć. W 33dpt piękny zarodek z sercem pomiędzy zdjęciami jest tydzień różnicy pierwsze 26dpt i drugie 33dpt jeśli jest pecherzyk zoltkowy jutro już powinien być zarodek
 

Załączniki

  • IMG_1903.jpeg
    IMG_1903.jpeg
    146,1 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_1882.jpeg
    IMG_1882.jpeg
    120,9 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Właśnie kalendarz oddałam w spadku @Ruda08 mam nadzieję i mocno trzymam kciuki że tak jak mi i innym dziewczyna tobie przyniesie szczęście w postaci małej różowej pupci 😍😍😍 ( ja na swoja muszę jeszcze poczekać 7 miesięcy 🙈🙈🙈 ale mam już ją w brzuszku 😍😍😍) więc proszę ja oznaczać do zapisywania się oraz wyjście z za krzaków !! ❤️


No więc i ja wpisuje się w niego 12.07.2023 termin porodu mojego największego szczęścia 😍😍❤️
O matko strasznie długo mnie tu nie było i cooooo!!! Mega mega dobra wiadomosc!!!! Tak bardzo ale to bardzo się cieszę 🥳🥳
 
Do góry