reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie dziewczyny wytłumaczcie mi jak krowie na rowie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Zrobiłam jeden wczoraj i wyszła kreska, czy mam zrobić jeszcze jeden czy ciemnieje ? 🤔
Według aplikacji owulacje mam dopiero sobotę 🤯. Cykle mam około 30 dniowe.
Zdjęcie z wczoraj 15 dc


Ja bym powtarzała kilka dni z rzędu p tej samej godzinie. Mi ginekolog mowil (podczas starań naturalnych monitorowanych), że jeśli chce używać testów owulacyjnych -choc poddawał w watpilowsc ich wiarygodność- to kreska testowa ma być ciemniejsza od kontrolnej. Tak się sugerowałam i potwierdziło to zawsze badanie USG jak i bol owulacyjny.
 
reklama
Właśnie dziewczyny wytłumaczcie mi jak krowie na rowie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Zrobiłam jeden wczoraj i wyszła kreska, czy mam zrobić jeszcze jeden czy ciemnieje ? 🤔
Według aplikacji owulacje mam dopiero sobotę 🤯. Cykle mam około 30 dniowe.
Zdjęcie z wczoraj 15 dc
Kreska musi być tak samo ciemna jak ta kontrolna... Mi wychodziła nawet bardziej ciemna testowa od kontrolnej czy jak ona się tam zwie.
 
Ja bym powtarzała kilka dni z rzędu p tej samej godzinie. Mi ginekolog mowil (podczas starań naturalnych monitorowanych), że jeśli chce używać testów owulacyjnych -choc poddawał w watpilowsc ich wiarygodność- to kreska testowa ma być ciemniejsza od kontrolnej. Tak się sugerowałam i potwierdziło to zawsze badanie USG jak i bol owulacyjny.
Ok czyli muszę powtórzyć ☺. Ból owulacyjny to ja już mam od tygodnia 😂😂
Ale dzięki ☺️
 
Ok czyli muszę powtórzyć ☺. Ból owulacyjny to ja już mam od tygodnia 😂😂
Ale dzięki ☺️

A no ja zawsze mam w dniu owulacji bol lub dzien wczesniej po stronie jajnika, który owuluje akurat :) ale no ta kreseczka musi być ciemniejsza niż Ci wyszła, także warto powtarzać i najlepiej o mniej więcej tej samej godzinie :)
 
Właśnie dziewczyny wytłumaczcie mi jak krowie na rowie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Zrobiłam jeden wczoraj i wyszła kreska, czy mam zrobić jeszcze jeden czy ciemnieje ? 🤔
Według aplikacji owulacje mam dopiero sobotę 🤯. Cykle mam około 30 dniowe.
Zdjęcie z wczoraj 15 dc
Testy owulacyjne robisz do dnia aż kreska zniknie czyli będzie negatywny. Codziennie przez ok 5 dni się robi
 
Testy owulacyjne robisz do dnia aż kreska zniknie czyli będzie negatywny. Codziennie przez ok 5 dni się robi
Nieprawda, ważny jest pik, tzn. kiedy kreska będzie tak samo ciemna lub ciemniejsza (różnie to wychodzi) od testowej. Czasami do końca okresu już jest ta kreska (ja tak miewam).
 
Dobra, dobra ale orientacyjnie to wiesz. Może mi brzuszek zwolnisz? 🥺

Też prawda, latam w jedną i drugą. Ale za to mój portfel się ucieszy 🤣

Wszystko gotowe, prezenty wczoraj zapakowałam. Nawet choinkę wczoraj ogarnęłyśmy ;)
Koło 20 lutego ;)
Rezerwuje dla Ciebie !!
Ja się właśnie zbieram żeby choinkę kupić i te.prezenty spakować. Może do końca tygodnia się wyrobie. Teraz jak nic nie robię to mam mniej czasu ;)
 
reklama
Do góry