reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@paulina.k123 @Rosse94 jak się czujecie? Ja walczę z przeziębieniem, a poza tym czuję się zupełnie normalnie, zero kłuć, bólu brzucha, piersi itd.

Mnie bolał brzuch tak miesiączkowo, ale duuużo lżej i tak przemijająco przychodziło "falami" co jakiś czas wczoraj i przed wczoraj, trochę kuło.. Dziś już cisza... ale w sumie to dobrze, wolę nie myśleć o miesiączce:) Przy ostatnim transferze miałam bóle prawie caly czas od około 2 dnia po trabsferze i nie wspominam tego dobrze..przeziębienie mi przeszlo juz tak calkiem i czekam cierpliwie :)
Wciąż mam wahania kiedy na betę isc, raz mysle ze w piatek a raz, że w poniedziałek. Pewnie decyzje podejmę dopiero w piątek rano 😁
 
@paulina.k123 @Rosse94 jak się czujecie? Ja walczę z przeziębieniem, a poza tym czuję się zupełnie normalnie, zero kłuć, bólu brzucha, piersi itd.
Mi ból gardła wczoraj przeszedł, całe szczęście.
A czuje się normalnie , też mnie nic nie boli, gdzie ostatnio brzuch jak na @ bolał prawie dziennie po transferze.

Też był już chciała wiedzieć czy kropek się zadomowiły czy nie... Staram się o tym nie myśleć i jakoś zająć czymś, ale czasem trudno.
 
Mi ból gardła wczoraj przeszedł, całe szczęście.
A czuje się normalnie , też mnie nic nie boli, gdzie ostatnio brzuch jak na @ bolał prawie dziennie po transferze.

Też był już chciała wiedzieć czy kropek się zadomowiły czy nie... Staram się o tym nie myśleć i jakoś zająć czymś, ale czasem trudno.

No ja się zaniepokoiłam tymi lekkimi bólami wczoraj i przed wczoraj, ale teraz ciesze się ze przeszlo wszystko. A czy to dobrze to się okaże:) jakos tak dużo spokojniej jest niż ostatnio.
 
No ja się zaniepokoiłam tymi lekkimi bólami wczoraj i przed wczoraj, ale teraz ciesze się ze przeszlo wszystko. A czy to dobrze to się okaże:) jakos tak dużo spokojniej jest niż ostatnio.
Miejmy nadzieję, że to lepiej jak nic nie boli 😊
A co do bety ty byś mogła zrobić w piątek u mnie to za wcześnie jeszcze będzie 🙄
 
W 6 dpt już beta wyjdzie (w przypadku blastki) . Przynajmniej będzie wiadomo jeśli się nie udało - ja tak wolę żeby szybciej odstawić leki. Jeśli wyjdzie dwucyfrowa to powtórka w 8 czy tam 9pt.
Ja tam chciałabym żeby mnie kłuło, no ale cóz
 
Miejmy nadzieję, że to lepiej jak nic nie boli 😊
A co do bety ty byś mogła zrobić w piątek u mnie to za wcześnie jeszcze będzie 🙄

Wiem, że to z tymi bólami różnie, czasami to dobry znak, a czasami nie... Ale po ostatnim gdzie miałam ten ból praktycznie cały czas od transferu to teraz dwa dni mnie nie przerażają :) dobrze, że minęło. Ale nawet nie brałam Nospy wiec nie było źle :)
Mogłabym się zamienić, bo wcale nie mam ochoty na ta bete sie spieszyć 😁
 
W 6 dpt już beta wyjdzie (w przypadku blastki) . Przynajmniej będzie wiadomo jeśli się nie udało - ja tak wolę żeby szybciej odstawić leki. Jeśli wyjdzie dwucyfrowa to powtórka w 8 czy tam 9pt.
Ja tam chciałabym żeby mnie kłuło, no ale cóz


Różnie może być. Ostatnim razem kłuło mnie i bolało i nic z tego nie było..beta w 10 dpt 1.42... także trzeba myśleć pozytywnie. Nic innego nie zostało :)
 
Co chwilę mam inny ;)
Dzieciak rośnie. Ostatnio lekarka mierzyła to chyba z 10 minut .
Bierz ten kalendarz i niech przynosi Ci szczęście , chociaż linie lotnicze to się nie ucieszą 😆😆.
Jak przygotowania do świąt??
Dobra, dobra ale orientacyjnie to wiesz. Może mi brzuszek zwolnisz? 🥺

Też prawda, latam w jedną i drugą. Ale za to mój portfel się ucieszy 🤣

Wszystko gotowe, prezenty wczoraj zapakowałam. Nawet choinkę wczoraj ogarnęłyśmy ;)
 

Załączniki

  • 9F055C5A-418E-4566-A6B6-5B717059AF1B.jpeg
    9F055C5A-418E-4566-A6B6-5B717059AF1B.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 56
reklama
Właśnie dziewczyny wytłumaczcie mi jak krowie na rowie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Zrobiłam jeden wczoraj i wyszła kreska, czy mam zrobić jeszcze jeden czy ciemnieje ? 🤔
Według aplikacji owulacje mam dopiero sobotę 🤯. Cykle mam około 30 dniowe.
Zdjęcie z wczoraj 15 dc
 

Załączniki

  • 330BC40F-5F16-4E1A-857B-C62AD0586F38.jpeg
    330BC40F-5F16-4E1A-857B-C62AD0586F38.jpeg
    989 KB · Wyświetleń: 57
Do góry